פינוי פולש תוך 30 יום

כיום עולם הנדל״ן הוא עולם בו רוב האנשים משקיעים. עם תשואה מדהימה של מספר שנים ערך הכסף עולה ולכן עולם זה גם מועד לפורענות ומקרים פליליים כמו פלישות. אם אתם חווים מקרה כזה של פלישה לנכס שלכם ותרצו לפנות את הפולשים תוך 30 יום – פנו היום לוולקן עוצמה אבטחה.

פינוי פולש תוך 30 יום

השקעה בנכס בישראל מניבה תוצאות מדהימות. תוך מספר שנים בודדות תוכלו לקבל רווח יפה אם לא להכפיל את ערכו של כספכם. לכן יותר ויותר ישראלים וזרים רוצים לשים את כספם על דירה או בית להשקעה. במקרים מסוימים יצטרכו בעלי הנכסים לשפץ את הנכס, מה שישאיר אותו תקופה לא קצרה פתוח, ללא חלונות או דלתות.

איש אבטחה עם מכשיר קשר

נכס לא מאוכלס הוא פתח מצוין לגנבים ועבריינים. גנבים ישמחו לקחת את חומרי הבנייה ואת כלי העבודה ועבריינים יחשבו קצת יותר גדול וישמחו לפלוש לנכס פתוח, דבר שיכול להפוך את הנכס לבעלותם אם המקרה לא יטופל ויישאר כך שנים. הפתרון לכך הוא פינוי הפולש תוך 30 ימים. במקרים אלו אין להתמהמה ולו ליום אחד!

וולקן עוצמה אבטחה – טיפול בפולשים

וולקן עוצמה מכירה טוב מאוד את נושא הפלישה לנכסים. החברה קיימת ופועלת שנים רבות בתחום האבטחה ומציגה חדשנות ומצוינות. החברה מתמחה במתן פתרונות שמירה לכל אירוע אלים או פלילי, אבטחת אישים ופתרונות אבטחה לאירועי ספורט או מוזיקה גדולים במיוחד. בנוסף לחברה פעילות חברתית חשובה כמו מניעת אלימות בקרב בני נוער.

אם רכשתם נכס לאחרונה המיועד לשיפוץ או אם חלילה מישהו כבר פלש לנכס שלכם ואתם אובדים עצות כי המשטרה לא יכולה לעזור לכם בנושא, פנו עוד היום לוולקן עוצמה. לחברה ידע ויכולות התמודדות עם פושעים, ידע משפטי ואת כל הכלים לפינוי הפולש תוך 30 יום.

מאמרים נוספים בנושא