רכבים ממוגנים

ישנם מצבים בהם לא די באבטחה צמודה ואישית ויש צורך לייעל עוד יותר את אמצעי הבטיחות, כמו למשל שימוש ברכבים ממוגנים.

חברת וולקן עוצמה מספקת שירותי אבטחה מתקדמים יסודיים, הכוללת אבטחת אישים או אבטחה באזורים בעלי סיכון גבוה, באמצעות רכבים ממוגני ירי להגברת אלמנט הבטיחות.

רכבים ממוגני ירי

פעמים רבות נתונים בכירים במשק הישראלי לאיומים מסוגים שונים. זו יכולה להיות הטרדה של צלמי פפרצי המבקשים ללכוד בעין המצלמה סלבריטאי כזה או אחר, וזה גם יכול להיות גרוע מכך, בכירים החוששים לחייהם, כמו שופטים, בעלי ממון ואחרים.

רכב ממוגן עם שומרי ראש לידו

כדי להבטיח את שלומם מוצמדת להם אבטחה אישית וצמודה וכדי לייעל את השמירה מתבצעות כל ההסעות ברכבים ממוגני ירי, בנוסף לאבטחה הצמודה של מאבטחים מומחים אשר עברו הדרכה והכשרה מיוחדת באבטחת אישים, הכוללת אימונים גופניים, מטווחי ירי והערכות פסיכולוגיות.

רכב ממוגן ירי להגברת האבטחה

אבטחת אישים היא צמודה ומתנהלת לאורך כל היום. היא כוללת ניוד של הלקוח ממקום למקום, למשל לצורך פגישות ואירועים. כדי לעבור בבטחה ממקום למקום, מלווים אותו המאבטחים גם בנסיעה, בתוך כלי רכב ממוגן ירי. את הנהיגה עצמה מבצע נהג שאף הוא מאבטח ואמון על נהיגה במצבי לחץ, תוך שמירה על ערנות ודריכות לתרחישים שונים העלולים לקרות במהלך הנסיעה.

חברת וולקן עוצמה מספקת מענה כולל ללקוחת שנדרש להם ליווי צמוד וכן ניוד באמצעות כלי רכב ממוגני ירי. היכולות המקצועיות והאישיות של המאבטחים הן גבוהות במיוחד, ועם צוות איכותי שברובו מורכב מיוצאי יחידות קרביות ומובחרות, אמינים, מסורים ועם עבר ללא דופי.

חברת וולקן בנתה לעצמה מוניטין גבוה בתחום בזכות הנסיון, המקצועיות והאחריות הרבה כמו גם מלוא כובד הראש בה מתייחסים המאבטחים לעבודתם.

זקוקים למידע נוסף על אבטחה באמצעות רכבים ממוגנים? מלאו את פרטיכם באתר עכשיו וקבלו מענה מקצועי בתוך זמן קצר.

מאמרים נוספים בנושא