שומרי ראש לפוליטיקאים

שירותי אבטחת אישים הנה סוג של אבטחה שנועדה לספק הגנה פיזית עבור אדם מסוים. כל מערך אבטחה באבטחת אישים הוא מערך שנבנה סביב לוח הזמנים של אובייקט האבטחה, כאשר המאבטחים מקיפים אותו, או נמצאים בסמוך אליו תוך שמירה מלאה על קשר עין עם האובייקט וסביבתו. מאבטחים אישיים מאומנים לשמור על ביטחונו של האובייקט תוך סיכון לחייהם ואף הקרבתם.

שומר ראש של פוליטיקאי עומד עם אקדח בחגורה

שומרי ראש לפוליטיקאים

שומרי הראש אשר מספקים אבטחה לפוליטיקאים הינם מאבטחים אישיים המועסקים ביחידה לאבטחת אישים של שירותי הביטחון הכללי. מדובר במאבטחים מקצועיים מאוד, בוגרי יחידות קרביות ותפקידים פיקודיים בצבא. היחידה לאבטחת אישים מספקת אבטחה אישית לראש הממשלה וכן לשרים בכירים בממשלת ישראל. במידה ומגיעים פוליטיקאים בכירים מחו"ל, כמו ראשי מדינות וכו', מספקת היחידה לאבטחת אישים מערך אבטחה אשר מתואם ומשולב עם מערך האבטחה שמגיע יחד עם הפוליטיקאי ממדינתו.

אבטחת אישיים ברמה גבוהה

כאמור, היחידה לאבטחת אישים מספקת אבטחה לראש הממשלה ולשרים בכירים. אז מה לגבי שאר הפוליטיקאים? אלה מקבלים אבטחה מחברות פרטיות מקצועיות. כמובן שכל פוליטיקאי זקוק להגנה בהתאם למעמדו ובהתאם לרמת הסיכון שכרוכה בביצוע עבודתו, הערכת מתנגדים, מיקום מסוכן שבו הוא מוצב ועוד. אבטחת אישים היא בדרך כלל חוצה גבולות ומאבטחיו האישיים של פוליטיקאי מסוים, ילוו אותו גם מחוץ לגבלות המדינה, במידת הצורך ובתכנון קפדני מראש.

שומרי ראש מקצועיים ומנוסים באבטחת אישים

בחברת וולקן עוצמה אנו מציעים ללקוחותינו אבטחת אישים ברמה גבוהה, המתבצעת על ידי יוצאי יחידות קרביות, אשר מאומנים לבצע אבטחת אישים ללא פשרות. מערך אבטחת האישים בחברת וולקן עוצמה מתוכנן בקפידה על ידי קצינים לשעבר בדרגים גבוהים וכאלה שיש להם ידע רב ויקר ערך בתחום. לפגישה אישית ולקבלת ייעוץ מקצועי בתחום אבטחת אישים, צרו קשר באתר ונשמח לתת לכם ביטחון שלא הכרתם.