אבטחת מבנים מכונס נכסים

אבטחת מבנים מכונס נכסים היא בטחה שמיודעת למבנים לאחר ביצוע הוצאה לפועל, אשר זקוקים לשירותי שמירה מפני מסתננים ופולשים, שעשויים להיכנס למבנים, שכן הם נטושים בדרך כלל לתקופות שמונות לפחות מספר חודשים. כך ששירותי השמירה מספקים שמירה על הנכס, על הציוד שבמקום (במידה ויש ציוד בפנים כמו: ריהוט, ציוד מחשבים, ציוד מקצועי, מכונות ועוד) ושקט נפשי למחזיק בנכס, עד למועד מכירתו.

שירותי אבטחה ושמירה מקצועיים

כאשר מבקשים לשלם בעבור שירותי אבטחה ו/או שמירה, חשוב להקפיד על בחירה נכונה בחרה שיש לה ניסיון רב ורמת אמינות גבוהה. במיוחד בנכסים מכונס נכסים שהם בדרך כלל מבודדים ואין פיקוח על השומרים שנמצאים במקום. חברה מקצועי ומנוסה שמכבדת את עצמה ואת לקוחותיה, תציב שומרים מנוסים ואחראיים במקום וכן תדאג לבצע פיקוח סמוי וגלוי על עבודת השומרים במקום.

איש אבטחה מאבטח מבנה של כונס נכסים

וולקן עוצמה – אבטחה שאתה יכול לסמוך עליה

וולקן עוצמה היא חברה הפועלת מספר שנים שתחום האבטחה ובעלי החברה ועובדיה בעלי ניסיון רב ומגוון בתחום. חברת וולקן עוצמה מספקת ללקוחותיה מענה מקצועי המותאם בקפידה לדרישות ולצרכים של כל לקוח ולקוח. שירותי החברה ניתנים ברחבי הארץ וכן בחו"ל וזמינים עבור לקוחות גדולים ולקוחות פרטיים. כל עובד בחברה עובר בדיקה מטעם משטרת ישראל ומשרד הבריאות, כאשר יש הקפדה על התאמה בין כישוריו של כל עובד לאופי התפקיד אליו הוא מיועד.

אבטחת מבנים מכונס נכסים

בין השירותים המגוונים שחברת וולקן עוצמה מציעה ללקוחותיה, אנו מציעים גם שירותי אבטחה לכונס נכסים. יש לנו את כוח האדם, את הידע ואת הניסיון, להתאים שירותים לכל מבנה ולכל מיקום בארץ, כולל אבטחה במקרים מורכבים הכוללים סכנה לאלימות. אנו מבטיחים לכל לקוח עבודה מקצועית, בהתאם לנהלים שתוכננו בקפידה, כמובן עם תיאום מול הלקוח וביצוע תיאום ציפיות בשלב מוקדם.

מאמרים נוספים בנושא