פינוי תכולה לכונסי נכסים

יש החלטות בחיים שהן קשות ובלתי נעימות, הן למקבל ההחלטה והן לצד השני. אחד ממצבים אלו הוא פינוי תכולה על ידי כונס נכסים. כשזה קורה, הרוחות מתלהטות, תעצומות הנפש הן רבות ונדרש פיקוח מקצועי ומסודר כדי לבצע את העבודה.

לצורך כך משתמשים כונסי נכסים רבים בשירותי חברת אבטחה בעת פינוי תכולת דירה מכונס נכסים.

איש אבטחה מגיע לבצע פינוי תכולה עבור כונס נכסים

פינוי תכולה מכונס נכסים

אנשים רבים מתקשים לעמוד בחובות שצברו ולקיים שגרת תשלומים מסודרת. כשהחוב גדל ואין ברירה, מתמנה כונס נכסים לבעל הדירה או המשרד ולאחר מספר התראות ואזהרות מגיע הרגע בו הנושה מבקש לממש את זכויותיו ולתבוע את המגיע לו. הא יעשה זאת בעזרת כינוס נכסים שמטרתו לפנות את הדיירים מביתם או עובדים ממשרדם, לאחר מכן לפנות את תכולת הדירה ולמכור את הפריטים שיש להם ערך כספי ולבסוף למכור את הנכס עצמו, כדי להקטין את חובות החייב.

כשיוצא הליך כזה אל הפועל, נדרשת יד מכוונת שתדע לארוז ולפנות את הדירה מתכולתה. אולם כאן לא מסתיים הסיפור. דיירי הדירות או בעלי המשרדים נקלעים לעתים למשברים אישיים והרוחות עלולות להתלהט בן רגע. הם יכולים להפריע את מנוחת השכנים, להתלהם, להתנגד לכניסת המפונים לדירה ואף לנהוג באלימות.

כאן נכנסת לתמונה חברת האבטחה. עם עובדים מקצועיים שתודרכו ייעודית למצבים כגון אלו, הם מנהלים משא ומתן עם הסרבנים, מפרידים בין קטטות, מנטרלים איומים פיזיים ושומרים על התנהלות הליך הפינוי באופן יעיל ומקצועי.

פינוי תכולת דירה מכונס נכסים

כונס נכסים הוא הגוף שממונה על ידי ראש ההוצאה לפועל ולאחר שעמדו נגד החייב תביעות והתראות רבות להסדיר את חובו. הנושה הוא הבנק, או בעלי דירות שלא קיבלו שכר דירה למשך תקופה ארוכה והם מבקשים לפנות את דירתם על ידי סרבני התשלום.

כך או אחרת, מדובר בהליך שאינו תמיד נעים ולצד המקצועיות נדרשת גם סבלנות רבה ורגישות למעמד.

בוולקן עוצמה מכשירים את העובדים לתפקיד שדורש מהם יכולות פיזיות לצד יכולות מנטליות. מדובר במאבטחים מיומנים שתפקידם לשמור על אבטחת התהליך ושלא ייגרם נזק לאיש.

אם הגיע הרגע לבצע פינוי תכולת דירה מכונסי נכסים, זה גם הזמן להבטיח לעצמכם ולכל הנוגעים בדבר שהתהליך יהיה מהיר ויעיל. כדי שזה יקרה, מלאו את פרטיכם בטופס שבאתר ונציגינו ישובו אליכם במהרה עם מידע על ההליך והצעות מחיר.

מאמרים נוספים בנושא