פינוי הומלסים

שמירה על מתקנים, מקרקעין ונכסים בעייתיים, וכן טיפול בהיתקלויות בעלות אופי אלים הם רק חלק קטן ממאגר השירותים המגוון של וולקן עוצמה אבטחה, החברה המובילה בהתאמת פתרונות אבטחה באופן אישי לכל לקוח. מעוניינים לפנות הומלסים או פולשים מהשטח שלכם? כנסו להכיר אותנו מקרוב!

בחור הומלס שמבקש נדבות

פינוי הומלסים ואבטחת מבנים – למבינים בלבד

חדירה לשטח פרטי או עסקי היא לא דבר נעים, ובטח שלא פשוט לטיפול. פעמים רבות יהיה מדובר בהיתקלויות אלימות ולכן מומלץ מאוד שלא לנסות לטפל בעניין לבד במידה ואין את הניסיון והמיומנויות הדרושות להתנהלות במצבים כגון אלו.

וולקן עוצמה אבטחה מתמחה בין היתר בפינוי פולשים ושמירה על נכסים, פינוי פיזי ופינוי תכולה במסגרת הוצאה לפועל, פינוי בכוח של שוכרים שלא משלמים, טיפול בסכסוכי עבודה, איסוף מודיעיני וחקירות ועוד.

צוות החברה

צוות העובדים עובר אימונים פיזיים, הכשרות תיאורטיות וריענונים רבים על מנת לשמור על הכושר והערנות הנדרשים לביצוע משימות אבטחה ופינוי. הצוות מיומן לפעול בכל מצב לא שגרתי וזמין במשך כל שעות היום כדי לטפל בכל בעיה מורכבת בעלת אופי אלים.

לחברה וותק של מעל ל – 14 שנות פעילות, כאשר השירות ניתן בכל ערי הארץ ולכל דורש, קטן כגדול. כמו כן, הצוות פועל בכפוף לחוקי משטרת ישראל, ויש לו את כל הרישיונות הדרושים לכלי הנשק והאישורים ממשרד המשפטים והתמ"ת. בנוסף, כל העובדים של וולקן עוצמה אבטחה עוברים בדיקות מקיפות מטעם משרד הבריאות אחת לכמה זמן.

היכולות הפיזיות המרשימות של הצוות והטכניקות המתקדמות הן הסיבות שהובילו את וולקן עוצמה אבטחה להיות החברה המובילה בפינוי הומלסים ופולשים שהשתלטו לא כדין על נכסים.

קבלו יעוץ עוד היום מהצוות של וולקן עוצמה אבטחה, וגלו האם גם אתם זקוקים לשירותינו עבור פינוי ההומלסים שפלשו לשטח שלכם!

מאמרים נוספים בנושא