פינוי פולשים בכוח

אין ספק שפינוי פולשים לא רצויים מהשטח הפרטי, העסק או הקרקע, הוא מצב שאיננו סובל דיחוי. עם וולקן עוצמה אבטחה אתם לא לבד. בואו לשמוע על מגוון שירותי האבטחה של החברה המומחית ביותר בארץ.

פינוי פולשים בכוח – לא עסק לחובבנים

גם פינוי הפולשים התמים ביותר לכאורה עלול לגרור אחריו תגובה אלימה ולא רצויה. עובדי חברת וולקן עוצמה אבטחה, יוצאי היחידות המובחרות ביותר בצה"ל, ידעו להתמודד עם כל מצב מאתגר ככל שיהיה בזכות הניסיון העשיר שלהם וההכשרה המקצועית שהם עוברים כדרך קבע. לכל העובדים בצוות יכולות פיזיות ומנטליות מרשימות המסייעות להם בכל מקרה לא שגרתי בו יתקלו.

מבצע של פינוי פולשים בכוח

קצת על וולקן עוצמה אבטחה

החברה שלנו פועלת עוד משנת 2002, תחת כל האישורים והרישיונות הדרושים על פי החוק, משרדי הממשלה ומשטרת ישראל. אנו נדע להתאים את הפתרונות הטובים ביותר למצבכם תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים, כגון מצלמות אבטחה במעגל סגור ומכשירי הקלטה, שיסייעו בשעות שאין מאבטחים נוכחים בשטח.

השירות שלנו ניתן לכל אחד ברחבי הארץ ובעולם והפעילות שלנו נמשכת 24 שעות ביממה, כל ימות השבוע. ההתמחויות שלנו כוללות בין היתר אבטחת אישים, אבטחת מתקנים, מפעלים ונכסים, פעילות מול כונסי הנכסים, ליווי אח"מים, סכסוכי עבודה ופשיטות רגל, פלישה למקרקעין שלא כדין, פינוי פולשים פיזי ופינוי תכולה במסגרת של הוצל"פ, פינוי בכוח של שוכרים שלא משלמים, איסוף מידע וחקירות, ניהול פרויקטים לוגיסטיים ועוד ועוד.

קשר רציף עם הלקוח

כדי לפתור בעיות במהירות ובמינימום תקלות, הצוות יפעל בשיתוף פעולה מלא עם הלקוח, וידאג להיות איתו בקשר רציף על מנת למלא אחר כל דרישותיו עד לשביעות רצונו המלאה.

פינוי פולשים לא דוחים! פנו אלינו עוד היום ונדאג שתרגישו בטוחים תמיד ובכל מקום, בארץ ובעולם.

מאמרים נוספים בנושא