פינוי נרקומנים

אחד התרחישים שמהם חושש כל בעל אתר בבנייה או אפילו בעל דירה שנעדרו מביתו לתקופה ממושכת, היא פלישה לאתר או לבית, ללא הסכמה וללא בקרה.

כשמדובר בפלישה של נרקומנים, הסיוט הוא גדול עוד יותר, מאחר והבעלים עומד מול קושי ממשי לפנותם, ללא כל יכולת לפנות אל קול ההגיון.

חברת וולקן עוצמה עוסקת, בין היתר, במתן שירות פינוי נרקומנים, בכפוף לחוק, ביעילות ובמסירות.

נרקומן מובל באזיקים לאחר שפונה

פולשים לא חוקיים

תופעת הפלישה הבלתי חוקית למתחם פרטי היא ידועה ומוכרת למשטרה בישראל. רבים מסיגים גבול וקשה מאד לפנותם לאחר מכם.

נרקומנים הפולשים למקומות כאלו יוצרים מאורת נרקומנים, ומעבר למטרד והקושי שיש בפינויים, קיימת סכנה של ממש, מאחר ומדובר לעתים באנשים שספקי הסמים שלהם הם אנשים מפוקפקים, אפילו אלימים ומסוכנים.

למרבה האבסורד, גם אם התבצעה פלישת נרקומנים למתחם פרטי בבעלותכם, אם חלף פרק זמן של 30 יום, כמוגדר בחוק, לא תוכלו לפנותם בכוח, אלא רק לאחר שקיבלתם אישור לכך וצו פינוי מבית המשפט, תהליך שמאריך את משך זמן הפינוי וכרוך באי נעימויות רבות.

אם לא חלפו שלושים יום, ניתן לפנות את הנרקומנים בכוח סביר, בכפוף לסעיף 18 בחוק המקרקעין, לכן מומלץ לפעול במהירות.

הליך מהיר ותקיף

חברת האבטחה וולקן עוצמה מספקת שירותי פינוי נרקומנים במהירות וביסודיות, עם היכרות של הדמויות אותן עליהם לפנות, שיכולות גם להגיב באלימות ולסכן את הסובבים אותם.

מדובר ביחידה מיוחדת, אמונה בקרב מגע ובאמצעים נוספים שמסייעים להם לסיים את התהליך במהירות ולפתור קונפליקטים שעלולים לצוץ.

הפתרונות שמספקת חברת וולקן עוצמה מסייעת לבעלי האתר, הנכס או המבנה, ואשר אינם מעוניינים להתמודד עם הבעיה בעצמם, באופן מהיר, תקיף ואיכותי, תוך שמירה על שלום כל הנוכחים, כולל התמודדות עם מצבי תקיפה ואלימות.

אם נתקלתם במצב בו פלשו נרקומנים לנכס בבעלותכם, מהרו והשאירו את פרטיכם בטופס שבאתר ונציגינו ישובו אליכם במהירות כדי לסייע בפינוי.

מאמרים נוספים בנושא