פינוי משיגי גבול

פלשו לכם לנכס הפרטי? לבית העסק? הכירו את חברת וולקן עוצמה אבטחה; הצוות המצטיין בתחום השמירה והאבטחה, עם יכולות פיסיות ולוגיסטיות לביצוע משימות מורכבות בארץ ובעולם. השירות אישי ומקצועי, 24 שעות ביממה.

פינוי משיגי גבול – עבודה למומחים

השגת גבול היא עברה שדורשת טיפול מיידי ומקצועי. חברת וולקן עוצמה אבטחה מתמחה בסכסוכים בעלי רקע אלים, התנהלות עם פולשים שהשתלטו שלא כחוק על קרקעות ונכסים, ובעלת ניסיון רב בהתנהלות מול כונסי נכסים בכל הנוגע לשמירה על נכסים בעלי רקע בעייתי.

בנוסף, מטפלת החברה באבטחת מפעלים ועסקים הממוקמים הן בתוך הערים והן באזורי התעשייה, אבטחת מחסנים ומפעלי מזון, שמירה על ציוד יקר ערך, מציבה קב"טים סמויים בעת הצורך, מצלמות אבטחה ומכשירי הקלטה אשר יעקבו ויתעדו את המצב גם כאשר המאבטחים אינם נוכחים במקום, ועוד מגוון שירותים.

משיג גבול מפונה עם אזיקים

מי אנחנו?

כוח האדם של וולקן עוצמה אבטחה הוא מהאיכותיים שיש היום. עובדי החברה הם בוגרי יחידות שדה של צה"ל ועברו הכשרות ואימונים רבים על מנת להגיע ליכולות פיסיות פנומנליות, המאפשרות להם להתמודד עם המצבים המאתגרים ביותר.

בין שירותי החברה תוכלו למצוא גם שירותי אבטחה ושמירת מתקנים, אבטחת אישים, ליווי אח"מים ואנשי עסקים, פתרונות במצבים של סכסוכי עבודה בעלי אופי אלים, עבריינות נוער ועוד.

אנו מקפידים על מענה מקיף ומותאם אישית לכל לקוח, השירות שלנו ניתן בכל הארץ, 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע, כי אנו מאמינים שרק כך ניתן לפתור בעיות במהירות וביעילות. לחברה כל האישורים הנדרשים לפי החוק, רישיונות לכלי נשק מורשים, וכן אישורים ממשרד המשפטים והתמ"ת, וממשטרת ישראל.

מעוניינים בפרטים נוספים? אל תהססו, צרו אתנו קשר במהרה לפתרון בעיית משיגי הגבול, ונשריין עבורכם את הצוות המתאים ביותר למשימה!

מאמרים נוספים בנושא