חוק סילוק פולשים פינוי קרקע

דמיינו מצב בו אתם חוזרים מחופשה מהנה בחו"ל ומגלים שמישהו, בזמן הזה, התנחל בביתכם ולא די בכך, גם מסרב להתפנות ממנו? נשמע הזוי? תתפלאו. בישראל רשומים עשרות תרחישים מדי שנה של מסיגי גבול שפולשים לשטח לא להם.

במצבים כאלו עומדת בפניכם האפשרות לנסות ולהתמודד עם המצב הלא נעים לבדכם, או להיעזר בחברה מקצועית שתפעיל כוח סביר על מנת להשיב את הסדר על כנו.

פולש שמפונה על ידי חברת אבטחה

חוק פינוי פולשים

אם התרחיש בפתיח המאמר נשמע הזוי, הרי שהחוק פינוי פולשים הוא הזוי לא פחות. לפי חוק המקרקעין אסור לפנות בכוח פולש שנמצא בדירתכם, או בכל נכס שהוא, ושהה בו מעל שלושים יום. במקרים כאלו נדרש אישור בית משפט, גם אם אתם בעליה החוקיים של הדירה אליה פלשו.

פלישה לנכס יכולה להתרחש במצבים בהם דייר הגר בשכירות בנכס שבבעלותכם, מסרב לשלם שכ"ד אולם מסרב גם להתפנות ממנה, או אדם זר שהשתלט על נכס, למשל בעת היעדרות בעלי הנכס מהמקום, או נכסים כמו מבנים בהליכי בנייה, אליהם פולשים אורחים בלתי רצויים.

חוק פינוי פולשים הוא הסיוט של בעלי נכסים רבים שמעוניינים לפתור את הבעיה במהירות האפשרית ולפני שיחלפו שלושים יום שיאלצו אותם להמתין לאישור בית המשפט לביצוע הפינוי.

בהתאם לסעיף 18 בחוק המקרקעין, מותר להשתמש בכוח סביר כדי לפנות את הפולש מהדירה, כאמור, בתנאי שבעל הנכס הוכיח שהוא אכן הבעלים, לא חלפו שלושים יום מיום הפלישה והפולש פעל בניגוד לחוק.

סילוק פולשים

חברת וולקן עוצמה מתמחה, בין היתר, בפינוי פולשים. שוכרים סרבנים שמסרבים לצאת מהדירה, פושעים, מחוסרי בית ונרקומנים שניצלו את הבית הריק והפכו אותו למאורת נרקומנים ופורעי חוק אחרים שבעלי הנכס מעדיפים שלא להתעמת איתם באופן ישיר.

חברתנו מפעילה צוות מיוחד שמוכשר לתרחישים כגון אלו. הצוות בעל נסיון והיכרות גם עם מצבים קיצוניים שיכולים לצאת מכלל שליטה ויש לו את הידע והכלים להתמודד עימם. פינוי הנכס מתבצע במהירות וביעילות עם מינימום נזקים ושמירה על המבנה.

אל תמתינו ולו רגע אחד נוסף כדי שלא יחלפו 30 יום והליך הפינוי יהפוך למורכב יותר. צרו עימנו קשר עוד היום דרך האתר ואנו נעמיד לרשותכם צוות איכותי ומובחר שיפנה את הפולשים מביתכם.

מאמרים נוספים בנושא