פינוי פולשים

התמודדות עם פולשים בישראל היא אינה משימה פשוטה, לא רק בגלל שבדרך כלל הפולשים הם אלימים ו/או עבריינים, אלא גם בגלל שהחוק היבש פעמים רבות מגן על פולשים, אפילו שאלה חדרו ללא אישור ובניגוד לחוק לבית בבעלות של מישהו אחר, שנשאר חסר אונים. החוק בישראל קובע שאדם, גם אם פלש כנגד החוק, המשתכן מעל ל – 30 יום במקום מסוים, לא ניתן לגרשו ללא הליך משפטי.

אנשי אבטחה במבצע לפינוי פולשים

מיהם פולשים?

פולשים הם אנשים החודרים למבנה באישור או ללא אישור ואינם מוכנים להתפנות מהמקום. בין סוגי הפולשים השונים אפשר למנות את הבאים:

  • שוכרים של בית/דירה/משרד שמסרבים לשלם שכר דירה ומסרבים להתפנות
  • הומלסים/נרקומנים שישנים בלובי של בניינים, במרפסות ובחצרות של בתים
  • עבריינים/בני נוער אלימים שחודרים לבתים ולנכסים ומבצעים במקום מסיבות ו/או הופכים את המקום למאורות סמים
  • משיגי גבול המשתכנים בתחום שטח פרטי

כאמור, ישנם סוגים שונים של פולשים, ובדרך כלל לא כדאי להתמודד איתם לבד שכן, במקרים רבים העימות עלול להפוך לפיזי, מה שמציב סכנה עבורכם ועבור יקיריכם. לכן, אתם צריכים שירות מקצועי של פינוי פולשים.

וולקן עוצמה – פינוי פולשים

וולקן עוצמה היא חברה מובילה בתחום האבטחה והשמירה, אשר מספקת מענה מקצועי למגוון צרכים בתחום הקשור לאבטחה ושמירה על גוף וקניין. אנו מציעים שירות פינוי פולשים, לא משנה באיזה סוג של פולשים מדובר. אנו נבחן כל מקרה לגופו ונציע פתרון שמותאם לסיטואציה ומבוסס על שנים של ניסיון בתחום. אנו לא נרתעים גם כשמדובר במקרים קשים המערבים אלימות פיזית ופעולות מורכבות.

אז אם יש לכם דייר שלא משלם שכירות ומסרב להתפנות, בני נוער שיושבים לכם בחצר ומאיימים עליכם, הומלסים שישנים לכם בלובי של הבניין, אל תתמודדו לבד ואל תסכנו את עצמכם, פנו עוד היום לצוות וולקן עוצמה וקבלו מענה מקצועי של אנשי ביטחון מנוסים. לחברת וולקן עוצמה כל האישורים הנדרשים לפי החוק, מאבטחים חמושים, שומרים ללא נשקים ומגוון כוח אדם וציוד המאפשר לנו להעניק מענה מדויק לכל לקוח, לפי הצרכים והציפיות שלו.

מאמרים נוספים בנושא