פינוי דייר מדירה שכורה

בתור בעל בית, אשר משכיר את ביתו לדיירים, אחד הפחדים הגדולים הוא הצורך להתמודד עם פינוי שוכר דירה אשר מסרב להתפנות מהבית. החוק היבש קובע כי גם במקרים בהם הדייר מסרב לשלם שכר דירה ו/או מסרב לעזוב את הדירה לאחר שתם חוזה השכירות בין הצדדים, אין בעל הדירה רשאי להוציא את הדייר בכוח מהדירה וכן אינו יכול לפגוע בדייר בצורה של ניתוק מים, ניתוק חשמל וכדומה.

מאבטח לפני פינוי דייר מדירה שכורה

פינוי דייר מדירה שכורה

פינוי דייר סרבן חייב להתבצע בהליך משפטי, כאשר בשנת 2008 חלו הקלות בחוק שמאפשרות להביא לפינוי דיירים סרבנים בהליך קצר יותר מבעבר. ובכל זאת, עדיין כדאי לקבל ייעוץ מאנשים מנוסים בהתמודדות עם דיירים סרבנים שיאפשרו לכם להגיע לפתרון במהירות האפשרית.

כדאי להביא בחשבון שגם אם הצלחתם לפנות דייר מדירה, אין זה קשור לפיצויים או תשלומים שמגיעים לכם מהדיר, אם על זמן שהותו בדירה, הוצאות חשמל ומים וכדומה ו/או נזקים שנגרמו לדירה בזמן שהות הדייר. לגבי כל אלה תצטרכו להגיש תביעות נפרדות שאינן קשורות לפינוי הדייר.

וולקן עוצמה – נותנים לך ביטחון

אם אתם נמצאים במצב שבו אתם נאלצים להתמודד עם דייר סרבן ולא יודעים מה לעשות ו/או אתם עומדים לפני השכרת דירתכם ורוצים לדעת מה אפשר לעשות כדי להימנע מלהגיע למצבים אלה, אנו בוולקן עוצמה נשמח להעניק לכם ייעוץ מקצועי וסיוע. בוולקן עוצמה תקבלו שירות אדיב מבעלי מקצוע בתחום השמירה והאבטחה, שיש להם שנים רבות של ניסיון עשיר בשטח.

שירות שאתם יכולים לסמוך עליו

אולי אתם נמצאים עכשיו במצב של חוסר אונים ולא יודעים מה לעשות עם דייר סרבן, אבל בוולקן עוצמה יש לנו מענה שיעזור לכם להחזיר את השליטה לידיים שלכם. אנו מעניקים מענה מלא 24 שעות ביממה ללקוחותינו, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שאתם בידיים טובות.

מגוון שירותי אבטחה ושמירה

בנוסף לייעוץ בנושא פינוי דייר סרבן, בוולקן עוצמה תמצאו מגוון שירותי אבטחה ושמירה, בהתאמה אישית לפי הצרכים הפרטיים או העסקיים שלכם. למשל: אנו מטפלים בפינוי פולשים לבתים, משרדים ובניינים, מעניקים שירותי אבטחה על ידי שומרים, מאבטחים חמושים, מאבטחים סמויים וגלויים, מתקינים מערכות אבטחה ומצלמות, בונים מערכי אבטחה, מעניקים שירותי אבטחה אישית ועוד שלל שירותי אבטחה ברמה מקצועית גבוהה ביותר. לפרטים נוספים, צרו קשר באתר וולקן עוצמה ואנו נשמח לתת לכם פתרון.

מאמרים נוספים בנושא