אבטחת מפעלים

אבטחת מפעלים היא מערך אבטחה שלם, הכולל, בין היתר, פיקוח יומיומי על הנכנסים למפעל ועל הסחורה/ציוד שמוציאים ממנו, על אבטחת מידע טכנולוגי, על מניעת ריגול תעשייתי, פיקוח גלוי וסמוי על עובדי המפעל, אכיפת נהלי העבודה במפעל וכמובן, שירותי שמירה ואבטחה כאשר המפעל סגור, למניעת פריצות וגנבות.

מפעל שיש בו שירותי אבטחה

שירותי אבטחת מפעלים מקצועיים

בחברת וולקן עוצמה תוכלו לקבל מגוון שירותי אבטחה למפעל שלכם, הכוללים, בין היתר, שילוב של אנשי צוות מקצועיים ומנוסים ואמצעים טכנולוגיים כמו: מצלמות במעגל סגור ועמדות פיקוח על מצלמות האבטחה. בחברת וולקן עוצמה מתאימים לכל לקוח בדיוק את השירות שהוא צריך, בעזרת יעוץ של קצינים בכירים ובוגר יחידות שדה, כך שתדעו שהמקום שלכם בטוח.

כל עובדי חברת וולקן עוצמה נבדקים על ידי משטרת ישראל ומקבלים אישור רפואי ליכולת שלהם לבצע את התפקיד אליו הם מיועדים. בנוסף, כל מאבטח מקבל הכשרה תיאורטית ומעשית, כדי שיוכל לבצע את עבודתו באופן מקצועי. בנוסף, אנו דואגים לפיקוח על העובדים שלנו, על ידי תרגולים וביקורות גלויות וסמויות.

שירות שנותן לך ביטחון

בוולקן עוצמה אנו מלווים כל לקוח באופן אישי ומעניקים לו מענה מקצועי בכל זמן שבו הוא נזקק לו. בעלי החברה זמינים 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע עבור הלקוח, כאשר בין לקוחותינו ניתן למצוא לקוחות קטנים ולקוחות גדולים – אנו ערוכים לתת שירות לכל לקוח וניתן לקבל המלצות ממבחר שחקנים מרכזיים במשק.

בניית מערך אבטחה

בוולקן עוצמה אנו בונים עבורכם מערך אבטחה שלם, לרבות: בניית תיק נהלים, עמדות שמירה ובהן יומני נוכחות, יומני רישום ואמצעי פיקוח נוספים. אם גם אתם רוצים לקבל שירות מקצועי ללא פשרות, צרו קשר ואנו נתאים למפעל שלכם מערך אבטחה כמו כפפה ליד.

מאמרים נוספים בנושא