פינוי בכוח של פולשים

לפעמים המציאות עולה על כל דמיון ותרחישים שחשבתם שלא ייתכנו קורים ממש מתחת לאפינו. אחד מהתרחישים הללו הוא פלישה של זרים לדירה ריקה שבעליה נסעו לחו"ל, התנחלות שלהם באתר בנייה, במבנים המצויים בעיצומו של שיפוץ או הקמה שלהם ואפילו פלישה למפעלים לעת לילה, בזמן שהמקום מתרוקן מעובדים.

הבעיה מתחילה כאשר אותם פולשים מסרבים לפנות את המתחם ונדרש פינוי שלהם בכוח.

אנשי אבטחה שעוסקים בפינוי בכח של פולשים

פינוי אלים של פולשים

תופעת הפלישה הלא חוקית למתחמים פרטיים אינה זרה למשטרת ישראל. חסרי בית, נרקומנים, עבריינים המבצעים ונדליזם ואחרים, מוצאים את דרכם לשטח לא להם ומסיגים גבול. גם דייר הגר בשכירות בדירה בבעלותכם, מסרב לשלם שכ"ד ואף להתפנות ממנה, מוגדר כפולש.

הבעיה הופכת למורכבת עוד יותר כאשר הפולשים מסרבים לפנות את המקום. במדינת ישראל מצוי חוק בשם חוק המקרקעין. לפי חוק זה, פולש ששהה, גם אם באופן לא חוקי במתחם, מכל סוג שהוא, כלומר, דירה, מבנה, מגרש וכדומה, מעל שלושים יום, לא יפונה מהמקום אלא רק בצו בית משפט, מה שאומר שההליך עומד להיות לא נעים וארוך עוד יותר.

למידע נוסף על חוק המקרקעין וקבלת ייעוץ מעורך דין מקרקעין לחצו כאן

הפתרון העומד במצבים כאלו הוא פינוי הפולשים בכוח, ומהר. פתרון זה מעוגן בחוק, בסעיף 18 בחוק המקרקעין, המציין כי ניתן להפעיל כוח סביר על מנת לפנות את הפולש מהמקום, ובתנאי שלא חלפו שלושים יום מרגע הפלישה למקום.

חשוב לזכור כי פעמים רבות מדובר באנשים מפוקפקים שיכולים להתנהג באלימות ולסכן אתכם, ולכן הפתרון האפקטיבי ביותר הוא להיעזר באנשי מקצוע מנוסים שיש להם את ההכשרה המתאימה למצבים כגון אלו, למשל מומחים בקרב מגע, עם ידע בפתרון קונפליקטים, חזקים ובכושר גופני מעולה.

פינוי פולשים

חברת וולקן עוצמה מספקת, בין היתר, פתרונות איכותיים ומקצועיים לפינוי פולשים, במיוחד כשמדובר בסכנה ובעלי הנכס לא מעוניינים להתמודד עימם ישירות.

בחברה פועל צוות שהוכשר ייעודית למצבים כאלו ויש לו את היכולת והכלים להתמודד גם עם מצבים שיצאו מכלל שליטה, למשל התפרעות של הפולשים ומעבר לאלימות. הפינוי מתבצע ביעילות, בזריזות ובאחריות על הסובבים ועל המבנה.

זה הזמן למלא את פרטיכם בטופס שבאתר ולזרז את הליך פינוי הפולשים לפני שיחלפו שלושים יותר. נציגינו ישמחו לסייע ולהעמיד לרשותכם את הצוותים האיכותיים שלנו.

מאמרים נוספים בנושא