חברות אבטחת אישים

אבטחת אישים היא אבטחה שבאה לספק הגנה וביטחון לאנשים מוכרים, חשובים, נציגי ציבור, עשירים וסלבריטאים, אשר לא יכולים להסתובב ברחוב ללא שומרי ראש, שכן יש סכנה לשלומם מסיבות כאלה ואחרות. הדוגמה הבולטת והמוכרת ביותר לאבטחת אישים, היא כמובן עבודתם של אנשי שירות הביטחון הכללי, השב"כ, אשר מספקים שירותי אבטחת אישים לנבחרי ציבור מובילים כמו ראש הממשלה, נשיא המדינה ושרים בכירים.

מאבטחים אישיים

נכון שכל שירותי האבטחה צריכים להתבצע על ידי אנשים מוכשרים ומקצועיים, המתאימים לעסוק בתחום המורכב הזה. אבל כשמדברים על מאבטחים אישיים, הכוונה היא למוכשרים שבמוכשרים בתחום האבטחה, שכן הם צריכים לספק הגנה גופנית מידית ותמידית לאובייקט עליו הם שומרים. מאבטחים אישיים הם אלה שאמורים להקריב את חייהם בעבור מושא ההגנה, במידה ונשקפת סכנה לחייו. לכן, לא כל מאבטח מתאים להיות מאבטח אישי וצריך לעבור סדרה של קורסים, בדיקות ומבחנים, כדי להיות מאבטח אישי מקצועי.

מאבטח אישי

חברות אבטחת אישים

יש חברות רבות המציעות אבטחת אישים וכפי שציינו, כדאי להשכיל לבחור בחברה מנוסה ומקצועית, בכדי לקבל את ההגנה לה אתם זקוקים. חברת וולקן עוצמה, היא מהמובילות בתחום הביטחון ומספקת שירותי אבטחה אישית בכל הארץ. לחברה ניסיון רב ואנו מספקים שירותי אבטחה מקצועיים בליווי אישי בזמן שגרה ובליווי לאירועים מסוגים שונים, גם לאירועים מורכבים, הדורשים תכנון וביצוע של מעגלי שמירה דקדקניים.

וולקן עוצמה שעומדת מאחוריך

וולקן עוצמה מספקת מענה מותאם לצרכי הלקוח. אנו מציעים מענה שלם ללקוחותינו, תוך התמחות בתפירת השירות למידות הלקוח. כלומר, לכל לקוח מתבצעת הערכה ובחינה של צרכיו ולאחר מכן התאמה על ידי מומחים בתחום האבטחה, שיש להם ניסיון רב בתכנון ובהוצאה לפועל של תכניות ביטחון מורכבות. לחברה יש את כל האישורים הנדרשים לפי החוק, לרבות אישור מפעל ראוי, המאפשר נשיאת נשקים לעובדי החברה שיש להם רישיון נשק ארגוני.

אם גם אתם רוצים שירותי אבטחה מקצועיים, מענה זמין 24 שעות ביממה ויחס אישי, צרו קשר עוד היום עם וולקן עוצמה, כי הביטחון שלכם זו העבודה שלנו.

מאמרים נוספים בנושא