נהג אבטחת אישים

לחברות אבטחה ושמירה ישנם תחומי פעילויות שונים. אחד מהם הוא נהג אבטחת אישים. נהג זה צריך להיות מקצועי ביותר מאחר והוא צריך לתת מענה במקרה חלילה בו גורמים עוינים רוצים להתנכל לאותו אדם אותו הוא מסיע. לנהגי אבטחת אישים פנו לוולקן עוצמה אבטחה.

נהג אבטחת אישים

מהו נהג אבטחת אישים ומה תפקידו? באבטחה בכלל ובפרט באבטחת אישים, תפקידו של הנהג היא גם לאבטח את אותו אדם שהוא מסיע ולמנוע כל ניסיון לפגוע בו על ידי יריבים. בדרך כלל לאישים חשובים ישנם את המאבטחים האישיים שנוסעים איתם ברכב ושומרים עליהם סביב השעון, אך גם לנהג המסיע את כולם חשיבות בנסיעה תחת אש או בריחה ממקום עוין.

נהג אבטחת אישים

נהג אבטחת אישים שעבר הכשרה צריך להכיר את התחום לעומק ולדעת באילו פעולות עליו לנקוט בכדי למנוע ולסכל כל ניסיון פגיעה באח״מ אותו הם מסיעים מבלי לפגוע בתפקידו כנהג. קהל היעד של נהגי אבטחת אישים הם גופים ממשלתיים, רשויות מקומיות, בעלי תפקידים בכירים וכאלה שזקוקים לאבטחה אך לא רוצים להוסיף כוח אדם כמו מאבטחים.

וולקן עוצמה אבטחה – מסיעים אח״מים בבטחה

וולקן עוצמה אבטחה פועלת מעל עשור בתחום. החברה רב חטיבתית המעסיקה אנשי מקצוע שמבינים את הנושא ויודעים לתת מענה לכל מקרה ומקרה. החברה מקנה יכולת לנהגים שלה המאפשרת להם לבצע פעולות אבטחה ומניעה תוך כדי נהיגה ובכך לצמצם את האפשרות של כל ניסיון פגיעה תוך כדי שיתוף פעולה עם שאר המאבטחים או עם גורמים רלוונטיים.

הנהגים של וולקן עוצמה יסיעו כל אח״מ בבטחה. הנהגים עוברים הדרכות ורענון נהלים מעת לעת, מתעדכנים באיומים ויכולות יריב המתפתחות עם הזמן ומתעדכנים בפעולות מניעה חדישות ביותר תוך כדי ניצול מקסימלי של האמצעים והיכולות בשילוב המכשור הטוב ביותר. לקבלת ייעוץ או לקביעת פגישה צרו אתנו קשר עוד היום ונשמח להיפגש אתכם בהקדם.

מאמרים נוספים בנושא