כמה עולה מאבטח אישי

אנשים בתפקידים בכירים ואח”מים בתחומים רבים ומגוונים זקוקים להגנה אישית מפני איומים פיזיים או מילוליים על רקע סכסוכי עבודה, ניסיונות סחיטה, רקע פלילי או פעולות טרור. איומים אלו מסוכנים ויכולים לגרום לפגיעה פיזית, חטיפה ולפעמים גם לרצח, אך יכולים להימנע על ידי השכרת מאבטח אישי מקצועי צמוד.

מאבטח אישי

בחירת מאבטח אישי היא בחירה חשובה ורצינית שכן לא כל מאבטח מוכן להקריב את חייו למען האישיות אותה הוא מאבטח, עליו להיות מקצועי, רציני ושקול דעת בכדי להפעיל את ניסיונו המקצועי בכל תרחיש שיכול לקרות. המאבטח האישי חייב לתת את כל כולו בתפקידו ללא היסוס ולתת מענה בצורה המקצועית ביותר.

מאבטח אישי

לחברת עוצמה וולקן אבטחה מחלקת אבטחת אישים vip, הדואגת לליווי ואבטחת משלחות, אנשים חשובים או בעלי תפקידים חשובים, בתחום הפרטי או הציבורי, בארץ או בחו״ל החוששים לביטחונם מכל סיבה שהיא, ולא מצאו מענה בכל האמצעים הקונבנציונליים. החברה מקצועית ובעלת ניסיון למצוא את האנשים המתאימים לתפקיד.

המאבטח האישי חייב להיות אדם רציני, ישר ומקצועי, בוגר יחידה קרבית בצה״ל ו/או בוגר קורס פיקודי, נהג רכב משוריין, או פקיד איכותי. על המאבטח לתת מענה ברמה הגבוהה ביותר לשמור על ערנות לכל תרחיש באופן קבוע. החברה ערוכה לקבל כל הזמנה ייחודית לשם אבטחת אישים ותספק יועצים חיצוניים על פי דרישת הלקוח בהם נמנים קצינים בדימוס ממערכות הביטחון השונות שידעו לטפל בכל מקרה לגופו על מנת ליצור רשת ביטחון שלמה.

כמה עולה מאבטח אישי

תמחור המאבטח האישי משתנה בכל מקרה ומקרה ונקבע לפי מספר פרמטרים:
ימי העבודה והשעות של המאבטח כגון: יום/ לילה/ שבת או חג, לכמה זמן תצטרכו את שירותי המאבטח, כמה מאבטחים דרושים לכם לאותו מקרה, רמת ההדרכה של המאבטח וכמובן האם הוא חמוש או לא.

וולקן עוצמה אבטחה כבר שנים מרובות בתחום ותדע לייעץ ולספק את המאבטחים הדרושים בהתאם למקרה עצמו. המאבטחים בעלי תעודות מתאימות ממשטרת ישראל וכל הביטוחים הנדרשים.

זקוקים לאבטחה אישית? תנו לחברה המקצועיים שלנו ״לתפור״ לכם פתרון מושלם, כל מקרה לגופו, בצורה המקצועית, האחראית והבטוחה ביותר בשבילכם.

מאמרים נוספים בנושא