אבטחת אישים מחירים

לא כל חברת אבטחה ושמירה מסוגלת להעמיד גם שירותי אבטחת אישים, הסיבה לכך היא הדרישה להכשרה מאומצת ומיוחדת שתכין את המאבטחים לעבודה מורכבת, שכוללת גם רשיונות רלוונטיים, בדיקת רקע, אימונים רבים ועוד.

חברת וולקן עוצמה מספקת שירות אבטחת אישים, איכותי, מקצועי ואמין.

מאבטח אישי עומד בשמירה

אבטחת אישים מחיר

שירותי אבטחה בישראל ניתנים על ידי חברות אבטחה פרטיות בכל מקום בו למשטרה אין את המשאבים והיכולת לעשות זאת. זו יכולה להיות אבטחת אירועי ספורט כמו משחק כדורגל באצטדיון, או אבטחת בתי ספר וגנים, אבטחת כנסים המוניים או אבטחת מבנה בבנייה.

לכל סוג של אבטחה יש כמובן חשיבות רבה, אולם כשמדובר באבטחת אישים מדובר למעשה בתחום שהוא מאד מורכב ומאד ייחודי שלא כל מאבטח יכול לעמוד בדרישות לסוג אבטחה זה. מדובר בתפקיד שמשלב בתוכו מסירות ודיסקרטיות, עם ערנות מתמדת, יכול ראיית הנולד וזיהוי מצבים שעלולים להתגלות כמסוכנים, כל זאת לצד היכרות ושליטה מלאה באמנויות לחימה, כמו קרב מגע, רשיון לשאת נשק חם ובעיקר תגובה מהירה ולתת ללקוח את התחושה שהוא מוגן ובטוח.

כדי להיות מאבטח אישים מציבה חברת האבטחה דרישות מחמירות כתנאי קבלה לתפקיד ונערך מיון וסינון קפדני לפני הקבלה לעבודה. מסיבה זו, אבטחת אישים מחיר שונה ממחירי אבטחה אחרים.

מחירי אבטחת אישים

כשמזמינים שירות אבטחת אישים בחברת וולקן עוצמה, לומדת החברה את היקף הפעילות הנדרש, את מידת הסיכון בו נתון הלקוח ואת סדר יומו. מחיר אבטחת אישים נגזר מכל הפרמטרים שנלמדים לעומק, למשל, האם נדרשת אבטחה עשרים וארבע שעות ביממה? האם יש צורך לשאת נשק חם? האם יש צורך בנוסף למאבטח הצמוד גם ברכב ממוגן ירי? האם יש צורך בקשר עם מוקד מיוחד שמוצב כגיבוי ועוד.

כל המרכיבים הללו משפיעים על מחירי אבטחת אישים שנקבעים בהתאם לאפיון שנעשה עם הלקוח.
חברת וולקן עוצמה היא חברת אבטחה וותיקה, איכותית ובעלת נסיון של שנים רבות.

פתרונות האבטחה של החברה הם חדשנים ואיכותיים והכשרת המאבטחים האישיים נעשית בקפידה רבה.
לקבלת הצעות מחיר ומידע על אבטחת אישים מחירים, צרו עימנו קשר באמצעות מילוי פרטיכם בטופס שבאתר ונציגינו ישמחו לשוב אליכם בתוך זמן קצר.

מאמרים נוספים בנושא