שירותי אבטחת אישים

כאשר מדברים על אבטחת אישים, הכוונה היא לסוג אבטחה צמוד על אובייקט שהוא אדם, אשר לו רמת סיכון כזו או אחרת. כלומר אובייקט של אבטחה אישית יהיה בדרך כלל נבחר ציבור, סלבריטאי, זמר/שחקן מפורסם או אדם שיש איומים על חייו.

מאבטח אישי עומד עם נשק

שירותי אבטחת אישים

מאבטחים אישיים, העוסקים באבטחת אישים, צריכים להיות מהמובילים בתחום. כלומר, לא מדובר במאבטחים פשוטים אלא, במאבטחים שעוברים הכשרה מיוחדת וקפדנית ולהם ניסיון רב בתחום האבטחה. בדרך כלל, יהיו המאבטחים האישיים גם בוגרי יחידות מיוחדות בצה"ל ואף קצינים.

אבטחה אישית הינה אבטחה שהיא אישית ומידית. המאבטחים צריכים להיות תמיד בכושר שיא ותמיד ערניים למה שמתרחש בסביבתם הקרובה והרחבה. כלומר, מאבטח אישי שומר על האובייקט שלו פיזית ואף אמור להקריב את גופו כמגן לאובייקט עליו הוא שומר, גם במחיר של חירוף נפש. בשביל לבצע עבודה שכזו צריך להיות מאבטח ברמה המקצועית הגבוהה ביותר.

שירותי אבטחת אישים של וולקן עוצמה

וולקן עוצמה מספקת ללקוחותיה שירותי אבטחת אישים מקצועיים. מאבטחי החברה שפועלים בתחום האבטחה האישית הם בעלי הסמכה והכשרה ברמה הגבוהה ביותר והם נבחנים ונבדקים באופן תמידי. חברת וולקן עוצמה ערוכה לספק שירותי אבטחה מקצועיים בארץ ואף בחו"ל לאישים הזקוקים לכך. חברת וולקן עוצמה מתמחה בהרכבת תכניות עבודה מורכבות ולכל סיטואציה. כמו כן לחברה אישור מפעל ראוי המאפשר חימוש מאבטחים בעלי רישיון.

לקבל שירותי אבטחה מתקדמים ברמה שלא הכרתם ולקבלת ייעוץ מקצועי בתחום האבטחה צרו קשר באתר ונשמח לספק לכם עוצמה שתשמור עליכם.

מאמרים נוספים בנושא