ייעוץ ותכנון אבטחה

חברות, ארגונים, מוסדות ואפילו ישובים שלמים, למשל בקו בעימות, זקוקים למערך אבטחה מקיף ומסודר באמצעות נהלים ברורים. לא פשוט לקבוע נהלים כאלו ונדרש נסיון מקצועי, היכרות עם תרחישים שונים ותכנון בטחוני,טכני, לוגיסטי ומבצעי כדי להבטיח אבטחה היקפית ומקצועית.

חברת וולקן עוצמה מספקת שירותי אבטחה וייעוץ בטחוני של מומחי אבטחה ובטחון, בעלי רקע צבאי מבצעי ביחידות מובחרות.

יועץ אבטחה מול מסכים רבים

ייעוץ בטחוני

החטיבה של חברת וולקן עוצמה, אשר עוסקת בייעוץ בטחוני היא חטיבת העלית של החברה. היא מספקת שירותים הכוללים בחינת הצרכים הבטחוניים של הלקוח, סקר מקיף ומעמיק על הכשלים ונקודות התורפה במערך האבטחה הנוכחי ומתן ייעוץ, לאחר הפקת דו"ח והסקת מסקנות.

הייעוץ כולל בנייה של נהלי פיקוח ובקרה והטמעתם, בניית מערך אבטחה פיזי, בניית נהלי אבחת מידע והטמעתם, במצבים בהם השירות ניתן לארגונים ולחברות, עבודה מול גורמי בטחון וליווי של מקבלי ההחלטות בתהליך הקמה או שדרוג מערכי האבטחה.

יעוץ טכני מבצעי

השירות כולל גם המלצות על הטמעת אמצעי אבטחה טכנולוגיים, בנוסף לאלו האנושיים. בדיקות לגילוי האזנה בארגונים, התקנת מצלמות אבטחה בנקודות אסטרטגיות, אזעקות ומערכות בקרת כניסה למתחם ועוד. במסגרת פעילותה עוסקת חברת וולקן עוצמה במתן פתרונות איכותיים ומתקדמים, המבוססים על טכנולוגיה מתקדמת ואמצעים לאיתור מצבי חירום או כאלו המהווים איום בטחוני ובניית מערך אבטחה עם אמצעי ההתגוננות היעילים ביותר אל מל איומים אלו.

צוות הייעוץ הבטחוני של וולקן עוצמה מורכב מבכירי החברה, בעלי רקע ביחידות מובחרות ומבצעיות בצבא או בגורמי בטחון אחרים, עם ידע בניהול חקירות, היכרות מעמיקה עם פתרונות אבטחה והיכולת להפיק מערך אבטחה אנושי, פיזי וטכנולוגי. השירות כולל ניהול, הדרכה, פיקוח וליווי בטחוני צמוד למקבלי ההחלטות, התקנה של מערכות אבטחה טכנולוגיות והדרכות בטחון.

זה הזמן לקבל שירות מחברה איכותית, בעלת נסיון ומוניטין בתחום, שתשפר ותשדרג את מערך האבטחה הדרוש לכם, תצמצם נזקים ותמנע אותם מבעוד מועד.

צרו קשר עוד היום באמצעות הטופס באתר החברה ואנו נשוב אליכם על כל המידע וכל הפתרונות.

מאמרים נוספים בנושא