נהג בוס

מנכ"לים, נשיאי חברות ואנשי עסקים זקוקים לעתים לאבטחה צמודה. בנוסף לכך הם זקוקים גם לקבלת שירותי נהג בוס, כשהכוונה היא לנהג צמוד לאותה הדמות ואשר מספקת שירותי הסעות לכל יעד באופן שמאפשר ללקוח להתארגן לפני פגישה, לקרוא חומרים ולהגיע בזמן ליעדו מבלי להתעסק במציאת חניה וסוגיות נוספות.

נהג אישי

אנשי עסקים רבים, אח"מים או בכירים בצמרת הפוליטיקה והעסקים הם בעלי סדר יום עמוס לעייפה. הם עוברים מפגישה אחת לשנייה, נזקקים להתכונן לפגישות הללו בעודם בדרך ולהגיע אלה ממוקדים ורעננים. כדי לאפשר כל זאת באופן יעיל ומסודר, מעמידה חברת וולקן עוצמה שירותי נהג צמוד לרשות הלקוחות.

נהג בוס ועוזר אישי

מגוון השירותים של נהג ברכב צמוד יכול להתרחב. נהג בוס יכול להיות גם עוזר אישי ולשמש כיד ימינו של הלקוח, בכל הנוגע לתכנון סדר היום, לנשיאת חומרי עבודה ובעצם לתת כל מענה לו זקוק הלקוח. לצורך כך מעמידה וולקן עצמה לרשות הלקוחות את מיטב עובדיה, אחראים, מנוסים ומסודרים, שיתנו מענה אפקטיבי לכל דרישות הלקוח.

נהג בוס בנהיגה

נהג צמוד לכל יעד

נהג בוס עובד בצמוד ללקוח ונמצא עימו בכל שעה. הוא זמין לתת מענה כל זמן שיש צורך בשירותיו, בין אם בשעות היום ובין אם בערב או בלילה. השירותים יכולים לכלל גם הסעת אורח שמגיע מחו"ל וליווי שלו למלון, למשרד או למקום הפגישה וביצוע מטלות נוספות.

נהגי חברת וולקן עוצמה עוברים הכשרה ייעודית ומקיפה, שכוללת נהיגה מבצעית. הנהג מותאם במדויק למאפיינים אותם מגדיר הלקוח ובאופן האופטימלי ביותר, שמתייחס לכל ההיבטים. השירות ניתן לתקופה ארוכה או לתקופה מוגדרת, לפי צרכי הלקוח ובהתאם לסיבות, למשל שלילת רשיון לתקופה מסיומת, פציעה שלא מאפשרת נהיגה עצמאית ווכדומה.

חברת ולקן עוצמה היא חברת ביטחון וותיקה ובעלת נסיון רב במתן שירותי אבטחה ושמירה ושירותים נלווים כמו נהג בוס ועוזר אישי. כל עובדי החברה ועברים הכשרה ייעודית, בעלי פרופיל מצוין ותעודת יושר ממשטרת ישראל והחברה עצמה היא בעלת מוניטין רב ועובדת בכפוף לדרישות משטרת ישראל, משרד התמ"ת ומשרד המשפטים ובאישורם.

קבלת שירותי נהג צמוד מחברת וולקן עוצמה מבטיחים שקט נפשי, נהיגה זהירה ואחראית ונהג שאפשר לסמוך עליו.

היום קל יותר מתמיד להיעזר בשירותי נהג בוס. צריך רק לדעת למי לפנות כדי לקבל את השירות המיטבי. צרו עימנו קשר עוד הים באמצעות הטופס האלקטרוני המופיע באתר. אנו זמינים עשרים וארבע שעות ביממה ונשמח לחזור אליכם עם מענה מהיר.

השותפים שלנו: רק תבקש הלוואות לעסקים