אבטחת אישים פרטית

אבטחה אישית היא בדרך כלל אבטחה שנועדה להגן על איש אחד או מספר בודד ומצומצם של אובייקטים. עבודות אבטחת אישים נחשבות למסוכנות, כאשר ככל שיש סכנה לאובייקט, כך עולה רמת הסיכון בביצוע השמירה עליו. זוהי עבודה המיועדת לאנשי אבטחה ברמה הגבוהה ביותר, בעלי הניסיון והידע, המתאימים לביצוע המשימה.

מאבטח אישים עומד ליד רכב

תפקידו של מאבטח אישי

מאבטח אישי הינו מאבטח מקצועי שיש לנו ניסיון רב בתחום האבטחה. בדרך כלל מדובר ביוצאי יחידה קרבית, לפחות, ובעלי ניסיון ברמה גבוהה אף יותר. המאבטח האישי לוקח אחריות לחייו ולבריאותו הפיזית של האובייקט עליו הוא שומר, זאת תוך סיכון חייו ואף הקרבתם. המאבטח האישי ערב לחיי האובייקט תוך הקרבה וסיכון חייו, כך שמדובר בעבודה בעלת אחריות כבדה מאוד, שמיועדת לטובים ביותר בתחום.

מי מספק שירותי אבטחת אישים?

היחידה המפורסמת ביותר בישראל לאבטחת אישים הינה השב"כ – שירות הביטחון הכללי, המספקת שירותי אבטחה אישית לראש הממשלה של ישראל, לנשיא ולבעלי התפקידים הבכירים. בנוסף, יש חברות אבטחה המספקות שירות אבטחת אישים פרטית, ללקוחות פרטיים.

וולקן עוצמה – אבטחת אישים ומשלחות

וולקן עוצמה הינה חברת אבטחה גדולה ועתירת ניסיון המספקת מגוון רחב של שירותי אבטחה מתקדמים. בוולקן עוצמה תמצאו גם שירותי אבטחה, המסופקים על ידי יוצאי יחידות קרביות, מפקדים וקצינים. שירותי האבטחה האישית בוולקן עוצמה מורכבים ממספר פרמטרים, כאשר אנו מציעים, בין השאר, את השירותים הבאים: בניית תיק אבטחה, נהלי ליווי האובייקט, ליווי ואבטחה בארץ או בחו"ל, באירועים גדולים או קטנים, במרחב פתוח או בנוי, שימוש באמצעים ובכלי נשק מתאימים ונהלי חירום לחילוץ האובייקט.

רוצים לקבל אבטחה אישית מקצועית וללא פשרות? השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם בהקדם, עם ייעוץ מקצועי שיעזור לכם להתאים את סוג השירות למה שדרוש לכם בדיוק.

מאמרים נוספים בנושא