חברות אבטחה פרטיות

בישראל יש חברות אבטחה פרטיות רבות המציעות שירותי שמירה. כשמדובר בעסק או בבית שלך, כמובן שתרצה לקבל שירות מקצועי, מחברה שיש לה ניסיון רב ואשר מעסיקה עובדים מוסמכים ומותאמים לשירות שהם נותנים. חברת וולקן עוצמה מתמחים בשירותי אבטחה ושמירה ומציעים מגוון שירותים, המותאמים לכל לקוח לפי צרכיו.

וולקן עוצמה – חברת אבטחה פרטית

וולקן עוצמה היא אחת מחברות האבטחה המובילות בישראל. היא הוקמה בשנת 2002 וכבר מאז ביקשה להצטיין בכל הקשור לשירותי אבטחה ושמירה ללקוחותיה. לאורך השנים נבנתה וולקן עוצמה וכיום היא חברה שמציעה ללקוחותיה את השירותים המתקדמים ביותר והטובים ביותר בתחום, בפריסה ארצית וגם בחו"ל.

מאבטח של חברת שמירה במרכז

מאבטחים שאפשר לסמוך עליהם

לוולקן עוצמה צוות מאבטחים המתאימים לתפקידים שונים. אנו מציעים שומרי סף, בודקים ביטחוניים שאינם חמושים ומאבטחים חמושים. כל השומרים והמאבטחים עוברים הכשרה מתאימה, כאשר המאבטחים החמושים עוברים מטווחים תקופתיים, אשר מבטיחים כי יישארו כשירים. צוות העובדים פועלים בהתאם להוראות ולתקנות המתקן בו הם מוצבים. במידה ואין תקנות וכללי התנהגות, וולקן עוצמה תבנה תיק נהלים, אשר לפיו יעבדו צוות המאבטחים.

המאבטחים יגיעו למתקן בו הם מוצבים, בזמן, במדים ובהופעה מסודרת, כאשר כל מאבטח עובר בדיקה מקדימה מטעם משטרת ישראל ומשרד הבריאות. וולקן עוצמה ידאגו כי בעמדות השמירה יהיו יומני נוכחות, יומני רישום ותיק נהלי העבודה וכן ידאגו לבצע תרגולים וריענון לגבי נהלי העבודה בזמן שיגרה ובמצבי חירום.

כל מאבטח חמוש נושא רישיון נשק ארגוני, בהתאם לדרישות המשטרה ומשרד התמ"ת, תחת רישיון מפעל ראוי שבבעלות וולקן עוצמה.

קשר רציף עם כל לקוח

אחראי מטעם החברה ישמור על קשר יום יומי עם המאבטחים ויוודא כי העבודה מתבצעת בהתאם לנהלים ובהתאם לדרישות הלקוח. כמו כן, החברה תשמור על קשר קבוע עם הלקוח ובעלי החברה יהיו זמינים ללקוח 24 שעות ביממה.

שירותי האבטחה ניתנים ברחבי הארץ, כך שתוכלו לתאם חברות אבטחה ושמירה באשדוד, בחיפה, בנוף ים ואף חברת אבטחה בקיסריה.

וולקן עוצמה נותנים מענה מקצועי שלם, כאשר הצוות מצטיין בתפירת חליפה בהתאמה מושלמת, לפי צרכי הלקוח. אנו מתמחים בפתרון בעיות מורכבות, גם לכאלה שלא מצאתם עבורם פתרון קונבנציונלי, טיפול בבעיות על רקע אלימות, מניעת פשיעה ועוד. לפרטים נוספים צרו קשר ונשמח לתת לכם גב.

מאמרים נוספים בנושא