אבטחת אירועים עסקיים

אירועים עסקיים מרובי משתתפים הם בהחלט סיבה טובה לחיפוש אחר שירותי אבטחה מקצועיים. לא רוצים לקחת סיכונים מיותרים בארגון האירוע שלכם? זה הזמן לפנות לצוות של וולקן עצמה אבטחה, החברה המובילה בארץ למתן שירותי אבטחת אירועים המוניים והפקות, אבטחת מתקנים, אבטחת אישים, פינוי פולשים ועוד.

איש של חברת אבטחה ושמירה בחיפה

על אבטחת אירועים עסקיים

אבטחת אירועים עסקיים והפקות ענק היא עניין רציני למדי. אחרי הכול, מארגני האירוע לוקחים על עצמם אחריות לא מבוטלת בהפקת אירוע רב משתתפים, שלעיתים נמנים בהם גם אנשים בתפקידים בכירים מאוד או אנשים מפורסמים. לכן, חשוב שלא לקחת סיכון מיותר ולשריין גם שירותי אבטחה עבור המקום בו מתקיים האירוע.

וולקן עצמה אבטחה – איכות ומקצועיות

השירות שלנו ניתן בארץ ובחו"ל, כאשר לחברה יש את כל הרישיונות והאישורים לפעול על פי החוק ולאבטח כל מתקן, נכס או מקום אירועים בהצלחה, ללא תקלות ובמינימום היתקלויות אלימות.

כוח האדם של וולקן עצמה אבטחה הוא מהמיומן והמוכשר הקיים היום בשוק, כשעובדי החברה עוברים בדיקות מטעם משטרת ישראל ומשרד הבריאות באופן קבוע. ניתן להשיג את המאבטחים 24 שעות ביממה והם זמינים ליעוץ ושירות מהיר ומקצועי בכל עת. יש לציין כי כל העובדים מחויבים לנהוג על פי נהלי המקום בו הם פועלים, והם מתייצבים לעבודה במדי החברה הייצוגיים שלנו.

לרשות החברה אמצעים מתקדמים כגון גלאי מתכות, מערכות קשר, מצלמות במעגל סגור ועוד. במידת הצורך, תפעיל החברה "כוח התערבות" ותפתור במהרה וביעילות כל תקרית אלימה שעשויה להתפתח. יש לציין כי בנוסף לשירותי אבטחת אירועים עסקיים, תוכלו ליהנות גם משירותי סדרנות עבור האירוע.

האסטרטגיה תיבנה לכל לקוח באופן פרטני תוך לקיחת כל תנאי השטח בחשבון. זקוקים לייעוץ ומאבטחים לאירוע קרב? צרו אתנו קשר עוד היום!

מאמרים נוספים בנושא