חברת שמירה ואבטחה

כל אדם מבקש לעצמו שקט נפשי, תחושת בטחון, לגופו, למשפחתו ולרכושו. בישראל הנושא הוא רגיש עוד יותר, בשל המורכבות הבטחונית בה אנו חיים.

מעבר לחיים במדינה השומרת על חוק וסדר באמצעות גורמי שמירה ואכיפה כמו המשטרה, עומדת בפני רבים האפשרות לבחור חברת שמירה ואבטחה כדי לקבל מענה מדויק ואיכותי למגוון תרחישים הדורשים שמירה מיוחדת.

מאבטח שעובד בחברת שמירה ואבטחה

חברת ביטחון

מגוון השירותים שמספקת חברת ביטחון הם רבים, ביניהם שמירה על אישים מפורסמים מתחום הפוליטיקה, המשפט, העסקים ותרבות הפנאי, או לחילופין שמירה על מתחמים שלמים, כמו אירועי ספורט, עצרות וכנסים, מוסדות ממשלתיים וציבוריים וכדומה.

שירותי הביטחון ניתנים בהתאם לאופי, מיקום והיקף המקום או הצורך. למשל, בישובים בקווי התפר יש צורך בהעמדת צוות אבטחה גדול ומקיף ולהציב אותו במספר נקודות בישוב כדי להבטיח מקסימום הגנה.

לא רק זאת, בתרחישים כגון הנ"ל, נדרשים שירותיהם של מאבטחים שיש להם רקע בטחוני נרחב, למשל יוצאי יחידות מובחרות בצבא ואחרים. הסיבה לכך היא המורכבות והרגישות שבסידורי האבטחה והלוגיסטיקה, שדורשים, מעבר למצוינות, ענות ויכולת תגובה מהירה, גם בניית מערך הגנה היקפי, מבוסס על תנאי השטח והאופן בו בנוי הישוב, או כל מתחם אחר שיש בו רגישות גבוהה.

שמירה ואבטחה

בישראל נדרשת אבטחת כל מתחם שגודלו עולה על חמש מאות מ"ר. מתחמים כאלו כוללים קניונים, מוסדות ציבור ומשרדי ממשלה, אוניברסיטאות, אצטדיונים וכדומה. מדובר במשאבי אנוש רבים שהמשטרה לא יכולה לספק ולכן עבר טיפול השמירה והאבטחה לידיהן של חברות אבטחה.

כדי לתת מענה יסודי ומקצועי, מקפידות חברות שמירה ואבטחה לקלוט לשורותיהן אנשי מקצוע מצטיינים, ללא כל עבר פלילי, עם עדיפות לבעלי רקע רלוונטי, צבאי או אחר.

עם גיוסם לתפקיד עוברים המאבטחים שורה של הכשרות והדרכות, תיאורטיות ומעשיות ואשר כוללות מטווחי ירי, כולל מתן רשיון לנשיאת נשק, לאחר עמידה בכל הקריטריונים ובמבחני החברה, קרב מגע, ניהול משא ומתן עם גורמים המהווים איום, הפעלת שיקול דעת בזמן אמת, מצבי משבר וכיוצ"ב.

חברת שמירה ואבטחה לא תוכל לפעול אם לא יהיו ברשותה האישורים והרשיונות המתאימים מטעם משרד המשפטים ומשטרת ישראל.

שירותי אבטחה

השירות אותו מספקת חברת שמירה ואבטחה כולל שירותי אבטחה אנושית, כלומר מאבטחים בעלי נסיון והכשרה רלוונטית למקום אותו הם מאבטחים. כמו כן כוללים שירותי אבטחה גם מגוון רחב של אמצעי מיגון שמטרתם הגנה יסודית ומקיפה יותר לבית, לעסק ולכל מקום בו נדרש מיגון כזה.

כלים אלו כוללים, בין היתר, התקנת מצלמות אבטחה מסוגים שונים ובהתאם לאופי וגודל המבנה, מערכות אזעקה מתקדמות ועוד. יחד עם הגורם האנושי, הכולל גם צוות היושב במוקד ונמצא בקשר רציף עם המאבטחים בשטח, מתקבלת שיורה הדוקה וקפדנית של אבטחה מקיפה.

שירותי שמירה

שירותים אלו מתייחסים, ברוב המקרים, למצבים בהם נדרשת שמירה נוספת על מתחמים מסוימים, כדי למנוע פלישה אליהם, מעשי ונדליזם או גניבה. למשל, שמירה על מבנים המצויים בעיצומה של בנייה, שיפוץ או הריסה, בנייני משרדים המתרוקנים מיושביהם לעת ערב ולילה, שומר שתפקידו לצפות במוניטורים המשדרים תמונות ממצלמות האבטחה וכדומה.

בהתאם למקום, לצורך ולמורכבות השמירה, נקבע אם השומר יישא נשק חם.

וולקן עוצמה, חברת שמירה ואבטחה מובילה בתחומה, מספקת פתרונות איכותיים ומקצועיים לאבטחה ושמירה בכל היקף שנדרש, החל מאבטחת מוסדות וישובים וכלה באבטחה אישית.

מאבטחי חברת וולקן נבחרו בקפידה רבה והחברה מתעדכנת ללא הרף בחידושים ופיתוחים מהתחום, כדי לשמור על רמת שירות גבוהה ואיכותית.

פנו אלינו בכל צורך באבטחה ושמירה, מכל סוג ובכל היקף. אנו מספקים שירותים איכותיים לכל דרישה ובקשה. מלאו את פרטיכם בטופס המצורף באתר ותקבלו מענה מהיר מנציגינו.

מאמרים נוספים בנושא