אבטחת ישובים

מדינת ישראל למודת האירועים הביטחוניים, בנוסף לאלו הפליליים, מנסה למצוא כל העת פתרונות אבטחה מתקדמים שיבטיחו את שלום התושבים, בביתם, באירועים, במהלך שעות העבודה והלימודים ואף בישובים בהם הם מתגוררים.

חברת האבטחה וולקן עוצמה מביאה את כל נסיונה המקצועי כדי לספק פתרונות היקפיים ומתקדמים שיבטיחו שקט נפשי ושמירה על שגרת חיים רגועה.

איש ביטחון מאבטח יישוב בישראל

אבטחת ישובי קו העימות

בישראל נחלקת אבטחת ישובים לשני חלקים. האחד הוא להבטיח את שלומם של תושבי הישוב מפני פריצות, ונדליזם או פלישה בלתי חוקית לבתים ריקים מבעליהם.

החלק השני מתייחס לאבטחת ישובי קו העימות, אותם אזורים בהם הסיכון הוא גבוה בשל מיקומם הגיאוגרפי, כמו ישובים הסמוכים לגבול, ישובים המצויים מעבר לקו הירוק או בתוך השטחים וכד'.

במצבים כאלו השמירה על בטחון התושבים אינה משמשת רק כנגד גניבות ופריצות אלא גם מפני איומים ממשיים ומוחשיים עוד יותר- שמירה על חיי התושבים.

למרבה הצער אנו נתקלים לא אחת ולא פעמיים בנסיונות חדירה ליישובי קו העימות במטרה לפגוע. כאן נכנסת לתמונה חברת האבטחה, שמגייסת את כל המשאבים, האנושיים והטכנולוגיים, הטובים ביותר, כדי להבטיח שמירה הדוקה ומקיפה ופתרונות מתקדמים ביותר שמטרתם אחת: הגנה.

אמצעי אבטחה מתקדמים

חברת וולקן עוצמה מעמידה את טובי המאבטחים וטובי המוחות הטכנולוגיים כדי ללמוד, להעריך ולתכנן מערך אבטחה היקפי וכולל לישובי קו העימות, מבלי להקל ראש בדבר.

לרוב תתבצע תוכנית האבטחה בתיאום עם קב"ט היישוב ועם גורמים בטחוניים ולאחר קבלת אישורים והיתרים מהם.

התוכנית כוללת בחינת מבנה היישוב ומהן נקודות התורפה בו, על מנת לחזקן באמצעות הגורם האנושי והטכנולוגי, למשל גדרות, מצלמות אבטחה וכדומה.

בכניסה לישוב מוצב מאבטח חמוש שאחראי על פתיחת השער וסגירתו, אחרי וידוא זהותו של כל מי שנכנס למקום.

כמו כן מוצב פטרול שמסייר כל העת ביישוב וסוקר את כל המקומות המגודרים או נקודות בהן יש חשש לפריצה, קשר שוטף עם המוקד, התקנת מצלמות משוכללות שיתריעו על כל תנועה חשודה ונסיון חדירה למקום.

מאבטחי וולקן עוצמה הם מיומנים ומוכשרים לאבטחה מסוג זה. הם מתודרכים היטב לתגובה מהירה שתסכל נסיון של אירוע בטחוני, מיודעים היטב עם תרחישים של סיכול טרור, זיהוי סכנות, פתרון משברים ושליטה מלאה בנשק חם.

אבטחת ישובים בקו העימות דורשת היערכות מיוחדת כדי לספק את ההגנה המרבית וחברת וולקן עוצמה מודעת לכך היטב. למרות האתגרים שבמשימה כזו, לחברה יש את כל הכלים למתן מענה אפקטיבי והבטחת שלומם של כל תושבי הישוב.

למידע ופרטים נוספים צרו עימנו קשר באמצעות מילוי פרטיכם בטופס המקוון ונשמח להציג בפניכם את הפתרונות שאנו מציעים כדי להפחית סיכונים במידת האפשר.

מאמרים נוספים בנושא