חברות אבטחה לאירועים

אם אתם אחראים על הפקה של אירוע, גדול או קטן, פשוט או מורכב, אתם בוודאי זקוקים גם לשירותי אבטחה שיתאימו לאירוע שלכם ואתם בוודאי מחפשים אחר חברות אבטחה לאירועים. בין אם אתם מבינים באבטחה או לא, בחברת וולקן עוצמה תקבלו ייעוץ ובניית מערך אבטחה שיתאים בול למידות האירוע שלכם, בהתאם לדרישות המשטרה, מכבי אש וכמובן צורכי ההפקה.

אנשי ביטחון באירוע

וולקן עוצמה – אבטחת אירועים

בוולקן עוצמה אנו מתמחים בהתאמת שירותי אבטחה מגוונים לאירועים מסוגים שונים, גם למקרים של אירועים מורכבים, שיש לבנות בעבורם מערך אבטחה מיוחד. אנו משלבים ידע של קצינים בכירים בדימוס, אנשי שטח בוגרי יחידות שדה ואנשי מקצוע שעוסקים בתחום השמירה והאבטחה שנים רבות, כאשר הידע משמש לתפירת 'חליפת שירות' לפי מידות הלקוח.

אבטחת אירועי יוקרה

אבטחה של אירוע יוקרה צריך להתבצע תוך הבנה שכוחות האבטחה צריכים להיות נוכחים בשטח, אך להיות טבועים בנוף. כלומר, בניית מערך אבטחה תוך הקפדה על נראות המאבטחים, רמה מקצועית גבוהה, כולל תודעת שירות גבוהה, עד לרמת הלבוש והאמצעים שמשולבים במערך האבטחה. וולקן עוצמה ידאגו למאבטחים שיספקו למשתתפי האירוע תחושת ביטחון טבעית, ויאפשרו לאירוע להתקיים על מי מנוחות.

אבטחת אירועים פרטיים

בין אם אתם זקוקים לאבטחת אירועי השקה עסקיים או אירועים משפחתיים פרטיים, בוולקן עוצמה תקבלו מענה מקצועי שמתאים לצרכים שלכם. אנו מספקים שירותי אבטחה גם למוסדות מובילים במשק וגם ללקוחות פרטיים, המבקשים לאבטח אירוע פרטי מכל סוג.

מגוון שירותי שמירה ואבטחה במקום אחד

בוולקן עוצמה אתם מקבלים שירות בהתאם לאופי האירוע, לדרישות המשטרה וכמובן לציפיות שלכם. בין השירותים הרבים שאנו מספקים תוכלו למצוא:

  • שילוב אמצעי פיקוח טכנולוגיים: מצלמות אבטחה גלויות וסמויות, מגנומטר ועוד.
  • כוח אדם מגוון, כאשר כל אחד מוכשר ומאושר לביצוע עבודתו בצורה מקצועית, לרבות: שומרי סף, בודקים, מאבטחים חמושים, קב"טים ועוד.
  • נראות מקצועית של אנשי מערך האבטחה וביצוע העבודה לפי נהלי החברה ו/או לפי תיק הנהלים שיבנה במיוחד על ידי וולקן עוצמה.
  • מתן מענה מקצועי סביב השעון וזמינות מלאה של בעלי החברה ללקוחות.
  • בנוסף, לחברת וולקן עוצמה יש את כל האישורים הנדרשים בחוק, וכן לכל עובד בחברה מתבצעת בדיקה מול משטרת ישראל.

לחברת וולקן עוצמה יש היכולת והאישורים לספק שירותי אבטחה ללקוחות קטנים וגדולים, לטפל בבעיות מורכבות, בפעילות פלילית ואף בנוער אלים. כל אירוע יאובטח ברמה הגבוהה ביותר. לקבלת ייעוץ מקצועי לגבי בניית מערך אבטחה מקצועית, צרו קשר עוד היום עם וולקן עוצמה.

מאמרים נוספים בנושא