חברות אבטחה בקרית גת

וולקן עוצמה, הפועלת בארץ ובעולם מאז שנת 2002, מספקת שירותי אבטחה איכותיים ומגוונים כגון אבטחת אישים, דיפלומטים ושגרירויות, אבטחת מתקנים, מוסדות ואירועים גדולים, שירותי ניקיון וכוח אחד ועוד. יוצאים למשימה שעלולה לסכן את חייכם? מישהו פלש לכם אל השטח או איים עליכם בצורה זו או אחרת? זה הזמן להכיר את המאבטחים המקצוענים שלנו, כאן בוולקן עוצמה.

חברות אבטחה בקרית גת  – העוצמה שלנו

וולקן עוצמה מצטיינת במתן פתרונות אבטחה מקוריים לכל לקוח בהתאמה אישית. לחברה ישנם את מגוון האישורים הדרושים על מנת לפעול הן בשטח והן מאחורי הקלעים, כמו רישיונות נשק ואישורים ממשרדי הממשלה ומשטרת ישראל.

מאבטח מסניף החברה בקריית גת

כוח האדם של וולקן עוצמה הינו מוכשר ומנוסה, וכולל בין היתר את בוגריהן המצטיינים של היחידות המובחרות ביותר בצה"ל. הצוות עובר אימונים ומטווחים על בסיס קבוע, וכן בדיקות בריאותיות מקיפות מטעם משרד הבריאות.

וולקן עוצמה אבטחה עוסקת בין היתר במשימות בעלי אופי אלים ומניעת אלימות ועבריינות בקרב בני נוער, ליווי אח"מים, משלחות ואנשי עסקים במסגרת נסיעות בארץ ובחו"ל, פינוי בכוח של פולשים וטיפול בהשתלטות לא חוקית על נכסים ועוד, תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים ויעילים כגון כלי רכב משוריינים, מצלמות ומכשירי הקלטה, חקירות פוליגרף וכדומה. בנוסף, בעת הצורך יעמוד לרשות החברה והלקוח צוות יועצים חיצוני ומיומן.

אנו מזמינים אתכם לספר לנו את הסיפור שלכם ולפגוש אותנו בוולקן עוצמה אבטחה. צרו עמנו קשר היום!

מאמרים נוספים בנושא