ייעוץ בטחוני לחברות וארגונים

כל ארגון או חברה, וללא קשר לגודל או למבנה שלו, זקוק למערך אבטחה מסודר ותקין. זהו תחום שיש לתת עליו את הדעת ולייחס לו חשיבות רבה כדי למנוע סכנות מבחוץ ואף מבפנים.

חברת אבטחה שמספקת ייעוץ בטחוני לארגונים וחברות, מבטיחה את השקט הנפשי של כלל באי המקום ועם היערכות נכונה ומוקדמת, נשמר השקט לאורך זמן.

ייעוץ בטחוני לחברות

אם קיימים כשלים במערך האבטחה של חברה, הם יכולים להשפיע על ההתנהלות השוטפת שלה, ואפילו לאיים על קיומה. הדרך הנכונה היא בניית פתרון יעיל של אבטחה, הן פיסית והן באמצעים טכנולוגיים, שיבטיחו סיכול של כל נסיון להזיק לחברה, לעובדיה ולציוד או המידע הקיים בה.

יועץ בטחוני לחברה מחזיק מכשיר קשר

ייעוץ בטחוני לארגונים

ככל שהארגון גדול יותר, נדרש תכנון מערך אבטחה מורכב יותר. בשלב ראשון נערך סקר סיכונים שמטרתו זיהוי נקודות התורפה בארגון והכשלים הנוכחיים בו, בתחום האבטחה. הנושאים שנבדקים הם התרחישים האפשריים שמהווים סיכון על הארגון, או החברה, מהם הליקויים הקיימים כיום באבטחת הארגון, כיצד למנוע תרחישים כגון חבלה, גניבה, פגיעה בציוד או העברת מידע מסווג.

לאחר שמזוהים הסיכונים, ניתן ללמוד ולתכנן מערך אבטחה, בהתאם לתרחישים שהועלו.

ייעוץ בטחוני לארגונים וחברות

הייעוץ ניתן לאחר שנלמדו הפרצות, הסיכונים, דינמיקת העבודה בחברה או בארגון, לימוד ומיפוי המבנה ונקודות התורפה שלו. מטרתו ייעוץ זה הוא לבחון מה ניתן לבצע כדי לחזק את מערך האבטחה, באילו דרכים לנקטו וחישובי עלות.

במהלך הייעוץ מוגשת לגורמים הרלוונטיים בארגון תוכנית שבנתה חברת האבטחה ואשר מתייחסת כל האספקטים שנבחנו, עם הצגת תרחישים שונים שיכולים להשפיע על החברה. התכנון מתבסס על היכרות עם מערכי אבטחה מסוג זה, ומספק מגוון פתרונות לשליטה על מערך הבטחון.

חברת וולקן עוצמה מספקת שירותי ייעוץ בטחוני לחברות וארגונים. הייעוץ הוא מקיף וניתן לאחר לימוד וסקירת כל האספקטים בארגון ומסייע למקבלי ההחלטות בחברה לקבוע את מדיניות הבטחון בארגון באופן שיתאים למדיניות הארגון כולו. כמו כן נבנים נהלי עבודה וניתנת הדרכה למחלקה שאחראית על תחום הבטחון בחברה, עם ליווי, סיוע, תמיכה ופיקוח על התהליך.

אנו מספקים פתרונות אפקטיביים לאבטחה, שנשענים על הנסיון שלנו, הידע הרב וההתמחות בתחום. תכנון מראש, תוך התחשבות בתהליכי העבודה היום יומיים יבטיח הכנה מדויקת של מערך אבטחה מניעתי ומקיף.

צרו עימנו קשר באמצעות הטופס המצורף באתר ונשמח לספק שירותי ייעוץ בטחוני משלב האפיון ועד להקמת מערך אבטחה יעיל ואיכותי.

מאמרים נוספים בנושא