חברות אבטחה לטיולים

על כל טיול של בתי ספר ותנועות נוער בארץ חלה חובת אבטחה, כמו גם טיולי משלחות תלמידים בחו"ל, או תלמידים ונוער המגיעים מחו"ל.

כדי לתת מענה מקיף וכולל, עומדות לרשות המטיילים חברות אבטחה לטיולים, כמו חברת וולקן עוצמה, מומחית במתן פתרונות אבטחה מתקדמים ומקיפים, ולכל צורך.

אנשים בטיול מאובטח בירושלים

חברות אבטחה לטיולים בירושלים

אחד מתחומי האבטחה המורכבים והמאתגרים ביותר הוא תחום אבטחת טיולים. לתחום זה נדרשים כישורים מיוחדים של המאבטחים ולכן משקיעות חברות אבטחה לטיולים את המשאבים הטובים ביותר שלהם כדי לתת מענה שיבטיח שמירה, הגנה וגיבוי למטיילים, בארץ או מחוצה לה.

חברות שמירה ואבטחה לטיולים בירושלים שמות דגש מיוחד על מתן מענה בטיחותי מקיף, זאת לאור המציאות הבטחונית בה מצויה ארצנו בכלל וירושלים בפרט.

מאבטחי חברת וולקן עוצמה המופנים לאבטחת טיולים עוברים הכשרה מיוחדת ורובם הם יוצאי יחידות קרביות ומובחרות. עליהם להתמודד עם תוואי שטח שונים, עם אזורים שעלולים להיות מסוכנים ועליהם להבטיח את שמירת בטחון כל חברי קבוצת המטיילים מכל גורם מסכן שהוא, כולל נסיון בחילוץ מהיר ובהתמודדות עם אלמנים רבים העלולים להתרחש במהלך הטיול.

כשאתם בוחרים חברות אבטחה לטיולים בירושלים וודאו כי המאבטחים עברו גם קורס במתן עזרה ראשונה וקורס מיוחד של אבטחת טיולים הניתן מטעם משטרת ישראל.

אבטחת טיולים של מוסדות חינוך

כשמדובר על חברות אבטחה לטיולים מטעם מוסדות חינוך, נדרשת גם עמידה בתקנים של משרד החינוך וגורמים אחרים, ביניהם מחנות קיץ, טיולים של תנועות נוער וכדומה.

מבחני המיון של המאבטחים הממונים על אבטחת טיולים הם קפדניים במיוחד. בנוסף ליכולות האבטחה שלהם נדרשות גם תכונות אופי כמו יכולת הרגעה ושמירה על הסדר, השריית תחושת רוגע ובטחון בקרב המטיילים ועוד.

האבטחה כוללת ליווי צמוד של המטיילים, כולל שמירה במהלך לינת הלילה, בדיקה בטחונית של המתקן בו ישנים המטיילים וכדומה.

וולקן עוצמה היא חברה לשירותי אבטחה המתמחה, בין היתר, באבטחת טיולים ושמירה על בטחון המטיילים.

אם אתם מחפשים את השקט הנפשי ורוצים להבטיח לעצמכם טיול מאובטח בצורה הטובה והיעילה ביותר, צרו קשר עוד היום עם חברת וולקן עוצמה, באמצעות מילוי פרטיכם בטופס המקוון שבאתר.

מאמרים נוספים בנושא