חברות אבטחה ללא נשק

שמירה ואבטחה הם תחומי שירת שמספקת חברת אבטחה למוסדות, ארגונים, עסקים, מועדונים, פרטיים וכדומה. לא כל אבטחה כרוכה בנשיאת נשק וישנם פתרונות של חברות אבטחה ללא נשק, בהתאם לאפיון, לצורך ולבחינת המצב לגופו.

וולקן עוצמה, חברת אבטחה מובילה בתחומה, מציעה שירותי אבטחה חמושה וללא נשק, על ידי מאבטחים איכותיים ומובחרים.

מאבטח במוקד שמירה בלי נשק

שמירה ללא נשק

לא כל אבטחה דורשת נשיאת נשק. למשל, סדרנים באירועי ספורט או מועדונים אינם זקוקים לנשק, במיוחד אם קיימים באזור מאבטחים אחרים שהם חמושים.

חברת וולקן עוצמה היא חברה וותיקה ואיכותית הפועלת באישור הגורמים הרלוונטיים, כמו משרד המשפטים, משרד התמ"ת ומשטרת ישראל, מה שמאפשר לה לצייד מאבטחים בנשק. יחד עם זאת, כאמור, לא כל מצב מעלה דרישה לאבטחה חמושה.

אבטחת מבנים, לובי של בנייני מגורים, סדרנים באירועי ספורט וכדומה היא אבטחה ללא נשק. כל הזמנת עבודה נבחנת לעומק, כמו גם בדיקת המקום עצמו ובעת תכנון מערך האבטחה הנדרש למקום, קובעת החברה, בתיאום עם הגורם הרלוונטי מטעמו של הלקוח, אם להעמיד אבטחה ללא נשק, אבטחה חמושה, או את שניהם גם יחד במקומות שונים של המקום או האירוע.

איכות ומקצועיות

שירותי חברת אבטחה וולקן עוצמה הם מהמובילים בישראל, עם נסיון רב שנים, הקפדה על איכות השירות ומצוינות בתחום המאבטחים.

אם אתם מחפשים חברות אבטחה ללא נשק, וולקן עוצמה היא הכתובת שלכם. צרו עימנו קשר באמצעות הטופס המקוון שבאתר, בכל שעה משעות היממה ונשוב אליכם במהרה עם פתרונות אבטחה מותאמים לצרכיכם.

 

מאמרים נוספים בנושא