אבטחת אירועי ספורט

אם אתם מעוניינים להפיק אירוע ספורט גדול וחשוב, כמו למשל משחק כדורגל או כדורסל, אתם בטח מבינים את הצורך של חברת אבטחה עם מאבטחים מקצועיים שיישמרו על הסדר במגרש ומחוצה לו. לצערנו לא פעם האוהדים והשחקנים נקלעים למצבים של אלימות לא פשוטה ותפקיד המאבטחים הוא לשמור על שלומם וביטחונם של האוהדים ועל האווירה.

אוהדים של קבוצת כדורגל באירוע ספורט

התמחות באבטחת אירועי ספורט ברחבי הארץ

חברת וולקן עוצמה מתמחה באבטחה של אירועי ספורט ומספקת מאבטחים וסדרנים בעלי הבנה עמוקה לתפקיד ולאחריות שמוטלת עליהם. נשמח לאייש עבורכם את כל העמדות עם מאבטחים בעלי תעודות וניסיון אשר עוברים הדרכות מקיפות ומתורגלים לעמוד בלחץ של קהל רב של אנשים, במיוחד כאשר מדובר על אירוע ספורט בו היצרים משולהבים והאווירה נפיצה באופן תמידי.

וולקן עוצמה – הטובים ביותר באבטחה

אם אתם מפיקי אירועי ספורט ואתם זקוקים לסיוע בתחום האבטחה, הגעתם למקום הנכון. המומחים שלנו מציעים לכם שירות מלא הכולל סיוע וייעוץ לפני האירוע בכל הקשור לדרישות של מוסדות הביטחון, ליווי במהלך האירוע בכל הקשור להתנהלות המאבטחים והסדרנים, מחיר משתלם, ידע ומיומנות וסדרנים ומאבטחים בעלי ניסיון בעלי יכולת תגובה מעולה לכל תקרית בלתי צפויה שעשויה להתרחש.

מעוניינים בפרטים נוספים? צרו קשר עוד היום! התקשרו אלינו למספר 053-9378265 או מלאו את פרטי ההתקשרות שלכם בטופס שבאתר ונחזור אליכם בהקדם האפשרי.