שירותי אבטחה לעסקים ותעשייה

הסקטור העסקי והתעשייתי בישראל נדרש לאמצעים נרחבים ומקיפים של שמירה ואבטחה, זאת במטרה להבטיח הגנה מקסימלית על העובדים, המתחם כולו, רכוש הארגון וחומרי העבודה שיכולים להיות כלים יקרים או מידע מסווג.

חברת וולקן עוצמה מספקת מגוון פתרונות מקצועיים ונקודתיים שעונים על צרכי החברה.

שירותי אבטחה לעסקים

חברות רבות נפגעות פגיעה אנושה בעקבות פריצה, חבלה או ריגול תעשייתי המתבצע במתחמם. את כל אלו ניתן למנוע באמצעות אבטחה שניתנת על ידי חברה בעלת נסיון עשיר ומוכח, ידע והכלים למניעת תרחישים כאלו.

חברת וולקן עוצמה מספקת שירותי אבטחה לעסקים באיכות שבאה לידי ביטוי ביחס האישי לכל לקוח, בלימוד אופי החברה, צרכיה והסכנות האפשריות ותכנון מקדים ומקיף עד לשלב בניית מערך אבטחה קפדני ומדויק.

מאבטחי החברה הם יוצאי יחידות מובחרות של הצבא והמשטרה, נושאים רשיון נשק והחברה עצמה בעלת רשיונות רלוונטיים של משרד המשפטים, משטרת ישראל ומשרד התמ"ת. המאבטחים עוברים הכשרות והדרכות מיוחדות, המותאמות לתפקיד אותו יבצעו.

איש אבטחה עומד בחזית של בית עסק

מענה מקצועי ואיכותי לכל דרישה

חברת וולקן עוצמה מספקת פתרונות אבטחה מגוונים, ביניהם שירותי אבטחה לעסקים ותעשייה, מהמגזר הפרטי והציבורי כאחד. השירותים ניתנים למפעלים, רשתות, מתחמי הייטק, תאגידים, חברות ועוד. כשמדובר על חברות בסדרי גודל כאלו, או סביבות עבודה העוסקות במידע חשוב ומסווג, הן נדרשות לקבל מערך אבטחה אפקטיבי, חכם ומתוכנן היטב.

שירותי האבטחה בעסקים ובתעשייה כוללים מערך הרתעה בפני פורצים ומעשי וונדליזם, בניית מערך פיקוח ובקרה על כל הנכנסים למתחם העסק, איתור כשלים פנימיים עסק, כמו גניבות של עובדים והעברת מידע מסווג, שמירה על כלל המתחם הקניית בטחון לעובדים בו.

בהתאם לאפיון צרכי החברה נקבעים נהלי עבודה של חברת האבטחה, ביניהם סיורים בכל שעות היממה במתחם ובסביבתו, בדיקות בטחוניות לנכנסים למתחם, אבטחת אישים בכירים בארגון, כולל ליווי רכבי חברה, שמירה על מחסנים ומתקנים שיש בהם ציוד יקר, אבטחת כנסי ואירועי חברה, ועוד.

הסיורים הם רגליים וממונעים ומערך האבטחה כולו מספק שקט נפשי לעובדים לרכוש ולציוד.

מאמרים נוספים בנושא