שירותי אבטחה לאנשי עסקים

וולקן עוצמה אבטחה מעניקה מאז שנת 2002 שירותי אבטחה לאנשי עסקים, פוליטיקאים, מנהלי חברות, ראשי עיר, ואנשים בכירים ומפורסמים שזקוקים לשירותי אבטחה מקצועיים ואיכותיים בארץ ובחו"ל. ביטחונכם האישי נתון בסכנה? הייתם רוצים לחוש יותר מוגנים אפילו ללא סיבה מיוחדת הנראית לעין? וולקן עוצמה אבטחה כאן כדי להבטיח שתהיה לכם הגנה מרבית, וגם שקט בראש.

שירותי אבטחה לאנשי עסקיםמבין השירותים של וולקן עוצמה אבטחה

החברה הוותיקה מספקת פתרונות אבטחה רבים ומגוונים אשר ביניהם נמנים אבטחת מוסדות ציבוריים פרטיים, אבטחת אישים, דיפלומטים ושגרירויות בחו"ל ובארץ, השמת קב"טים, מחלקת חקירות ופוליגרף, ניהול פרויקטים לוגיסטיים, אבטחת אירועים והפקות, מצלמות במעגל סגור, מניעת אלימות ועבריינות נוער, שמירה סטטית, וכמו כן שירותי ניקיון וכוח אדם.

מאבטח אישי לאיש עסקים

חברת אבטחה לאנשי עסקים – רישיונות ועמידה בנהלים

כל חברת אבטחה שמכבדת את עצמה, חייבת לפעול על פי החוק ולוודא שהציוד והנשקים שברשות עובדיה קיבלו את כל האישורים הדרושים, וכי הצוות עובר את כל הבדיקות והאימונים שהוא זקוק להם על מנת להישאר בכושר מרבי בכל עת.

וולקן עוצמה אבטחה פועלת תחת אישורים ממשרד המשפטים והתמ"ת, משרד הבריאות וממשטרת ישראל, ודואגת שצוות המאבטחים והעובדים הוא מהמוכשרים והאיכותיים שניתן היום למצוא, כולם יוצאי יחידות קרביות בצה"ל. העובדים מגיעים לעבודה במדי חברה ייצוגיים ומחויבים לפעול על פי הנהלים במקום עבודתם. יש להדגיש כי החברה מבצעת ריענונים רבים לגבי נהלי העבודה וכן תרגולים באופן שוטף.

אבטחת אישים לאנשי עסקים – אבטחה בהתאמה אישית

וולקן עוצמה היא המומחית בהתאמת פתרונות האבטחה באופן אישי לכל לקוח, ובעת הצורך אף תיעזר בשירותיהם של יועצים חיצוניים לפי דרישה, יועצים מיומנים המשרתים כקצינים בכירים בדימוס במערכת הביטחון.

מאבטח אישי לאנשי עסקים – בכל מצב ובכל עת

משום שכל מאבטח אישי חייב להיות ערני תמיד ולעמוד על המשמר בכל עת, עליו להיות זמין ללקוח בכל שעות היממה ובכל ימות השבוע, וזה מה שמובטח לכם כשאתם הופכים ללקוחות של וולקן עוצמה אבטחה.

מעוניינים לשמוע עוד על שירותי השמירה והאבטחה המצוינים שלנו? צרו אתנו קשר עכשיו!

מאמרים נוספים בנושא