שירותי אבטחה להופעות

אבטחת הופעות היא חלק מתחום האבטחה של אירועי בידור, כמו אירועי ספורט, הופעות במועדונים, הופעות במתחמים סגורים והופעות בשטח רחב מאוד. אבטחה של הופעות זה לא רק לדאוג לביטחונם של קהל ההופעה, אלא גם לשמור על הסדר, לפקח על כניסת האנשים לאירוע, כולל בדיקת כרטיסים, לפקח במהלך ההופעה וכן לדאוג ליציאה מסודרת של הקהל ממתחם ההופעה.

שירותי אבטחה להופעות

אבטחת הופעות, כאמור, הינה משימה שגלומה בה אחריות רבה, כלפי כל המשתתפים, אם בקהל ואם בהפקה. לכן, חשוב לבחור בחברה שיש לה ניסיון וותק ולא בחברה שאינכם סומכים עליה.

וולקן עוצמה הינה חברת שמירה ואבטחה מקצועית ובעלת וותק רב, אשר מציעה גם שירותי אבטחת הופעות, החל מאירועים קטנים ועד לאירועים גדולים במיוחד.

מבטח בהופעה

וולקן עוצמה – אבטחת הופעות

חברת וולקן עוצמה מציעה לכם שירות ברמה גבוהה עם כל היתרונות של חברת אבטחה:

  • לחברה כל האישורים והרישיונות, על פי החוק והוראות משרד המשפטים, התמ"ת ומשטרת ישראל, כולל אישור מפעל ראוי מהמשטרה.
  • לחברה עובדים מוסמכים ומוכשרים לעבודה שאותה הם מבצעים, כאשר הם עוברים בדיקה מטעם המשטרה ומטעם משרד הבריאות, מה שמבטיח את כשירותם לביצוע המשימות.
  • חברת וולקן עוצמה מציגה לכם שירותי שומרי סף, סדרנים ואבטחה חמושה, כך שבמקום אחד אתם יכולים לקבל ייעוץ מקצועי ובנייה של מערך האבטחה הכולל של האירוע.
  • הכנה תיק נהלים והוראות לכלל מערך האבטחה בזמן האירוע, תפעול מקרים חריגים והתנהלות בזמן חירום.

לסיכום, חברת וולקן עוצמה מציעה ללקוחותיה ייעוץ המתבסס על וותק רב בתחום, כאשר עובדים החברה הם בוגרי יחידות שדה בצה"ל וכן בוגרי קורסים פיקודיים והם ערוכים להתמודד עם סיטואציות מורכבות ואף המוניות. לפרטים נוספים צרו קשר ונשמח לעמוד לשירותיכם.

מאמרים נוספים בנושא