פינוי פולשים מדירה

עולם הנדל״ן הוא עולם השווה השקעה בימים אלו. יותר ויותר אנשים משקיעים בנכסים וקרקעות, אך עם זאת עולם הפשע שם את עיניו על נכסים אלו. לא מעט אנשים חווים או חוו פלישה לנכס או לקרקע שלהם. לפינוי פולשים מדירה, ניתן לפנות לוולקן עוצמה אבטחה.

פינוי פולשים מדירה

השקעה בנכס או בקרקע ב10 שנים האחרונות בישראל היא השקעה מצוינת לטווח ארוך. התשואה של נכס יכולה להכפיל את סכום ההשקעה תוך מספר שנים בודדות ולכן יותר ויותר ישראלים וגם תושבי חוץ משקיעים בנדל״ן. אך שקונים נכס או קרקע להשקעה ישנו טווח זמן של שיפוץ או בנייה, מה שאומר שאותם נכסים אינם מאוכלסים לתקופה מסוימת.

פינוי פולשים מדירהנכס לא מאוכלס קורץ לגורמים עברייניים. ישנם המון קרקעות ונכסים שפושעים פלשו לתוכם, מתגוררים שם בדרך קבע ללא תשלום לבעל הנכס ומסרבים להתפנות. הפתרון לכך הוא פינוי בכוח של הפולשים אך לצערנו משטרת ישראל לא תמיד תוכל לעזור לכם בנושא.

וולקן עוצמה אבטחה – פינוי פולש ממקרקעין

וולקן עוצמה אבטחה היא חברה עם ניסיון של שנים, רב מערכתית המתעסקת בכל תחומי האבטחה ומתמחה בטיפול בנושאים רגישים בעלי אופי אלים וגם תורמת לחברה בעבודה למניעת אלימות בקרב בני נוער. לוולקן עוצמה שם גדול בתחום ברחבי העולם בזכות התמחות באבטחת אירועים מגה גדולים עם מאות משתתפים והחברה מייעצת ומשתפת פעולה בנושא עם חברות בינלאומיות.

אם אתם חווים מקרה לא נעים של פלישה לדירה או לקרקע שלכם, וולקן עוצמה אבטחה כאן עבורכם. פינוי פולש לדירה אינו נושא פשוט מבחינה מעשית ומבחינה משפטית ולכן צוות המומחים של וולקן יבחן את המקרה לעומק וילמד אותו כך שיציג לכם פתרון יעיל לפינוי הפולשים. לקביעת פגישת ייעוץ ומידע נוסף בנושא, צרו קשר עוד היום.

דברים נוספים שיכולים לעניין אתכם:

חוק סילוק פולשים פינוי קרקע

פינוי תכולה לכונסי נכסים

מאמרים נוספים בנושא