מלקטי סחורה זמניים

מחזיקים בחברה גדולה בתחום הלוגיסטיקה? בפניכם משלוח סחורה גדול שאתם אמורים לקבל או לשלוח וזקוקים למלקטי סחורה זמניים? פנו לוולקן עוצמה המגייסת מלקטים ומספקת כוח אדם לחברות גדולות.

מלקטי סחורה זמניים

מלקטי סחורה במחסן או בסופר יכולים לעבוד ברשתות הגדולות ביותר. בתחום האופנה או בתחום האוכל ועוד תחומים רבים. תפקיד המלקט למשל בסופר, כאשר לקוח מזמין אונליין, צריך לאסוף לו את המוצרים בסופר, בצורה מוקפדת. ברשת אופנה תצטרכו ללקט בגדים ולהעבירם לחנויות. אך זוהי רק דוגמה קטנה לתפקיד המלקט ובאירועים מיוחדים יש צורך להוסיף כוח עבודה זמני למלקטי הסחורה.

מלקטי סחורה במחסן

דרושים מלקטי סחורה לעבודה זמנית

וולקן עוצמה מפרסמת מידי פעם בלוחות דרושים מלקטי סחורה לעבודה זמנית ועוד תפקידים דומים. מטרתה לגייס כוח עבודה זמני כך שתוכל לספק אותו לחברות הגדולות לאירועים חד פעמיים ושאין להן זמן להתעסק בכל המיונים לפני הגיוס.

וולקן עוצמה מספקת מלקטי סחורה זמניים

וולקן עוצמה אבטחה פועלת שנים רבות בתחום האבטחה והשמירה ובעלת רישיון אספקת כוח אדם לחברות גדולות. אך מלבד אבטחה היא מצטיינת במתן שירותים נוספים כמו שמירה על מתקנים, אבטחת אירועים, טיפול בגורמים פליליים ומניעת עבריינות נוער.

עובדים חדשים יגיעו אליכם לחפיפה ועבודתם תאושר על ידכם ואנחנו מתחייבים להחליף כל עובד לפי דרישתכם. אם אתם מחפשים עובדים זמניים של מלקטי סחורה ואין לכם זמן להתעסק בחיפוש אחר האנשים המתאימים, צרו קשר כבר עכשיו ונשמח לתת לכם את המידע המלא.

מאמרים נוספים בנושא