סדרן סחורה זמני

בעלי חברות ייצור גדולות, בפניכם הזמנת ייצור ומשלוח גדול במיוחד? זקוקים לסדרני סחורה זמניים? עכשיו תוכלו לפנות לוולקן עוצמה המספקת כוח עבודה זמני לחברות גדולות ברחבי הארץ.

סדרן סחורה זמני

חברות גדולות מייצרות מידי יום ויום סחורה במפעלם. אחת לכמה זמן יוצא מוצר חדש והחברה צריכה להכפיל את כמות הייצור על מנת שתוכל לספק אותו לכל המפיצים שלה. לשם כך יש צורך לגייס סדרני עבודה זמניים בכדי שהחברה תוכל לעמוד באספקת המוצר החדש לכל הרשתות והחנויות.

סדרן סחורהוולקן עוצמה תמיד מגייסת כוח עבודה זמני. הפרסום מתבצע בלוחות דרושים סדרני סחורה לעבודה זמנית. המועמדים מגיעים לסינון ראשוני על ידי החברה ואם הם מתאימים לעבודה המצוינת, הם נשלחים אליכם, בעלי החברות הגדולות, לראיונות עבודה. וולקן סיפקה ומספקת סדרני סחורה בפתח תקווה, ירושלים, אשדוד, בשרון ועוד ערים בארץ.

וולקן עוצמה – גיוס כוח עבודה זמני לחברות גדולות

חברת וולקן עוצמה מתמחה בפתרונות אבטחה ושמירה אך גם מתעסקת באספקת כוח עבודה זמני לחברות גדולות ובעלת רישיון לכך. בנוסף, לחברה פעילויות חברתיות נוספות כמו גישור בנושאים רגישים ביותר כדוגמת סכסוכי עבודה.

העובדים הזמניים מגיעים למיון ואם הם נמצאים כשירים לעבודה הנדרשת, הם נשלחים אליכם לראיון עבודה בו תחליטו אם הם מתאימים לכם או לא. אל תדאגו, אנחנו מבטיחים להחליף כל עובד שלא ימצא מתאים לאחר תחילת עבודתו. אם אתם זקוקים לסדרני עבודה זמניים בסופר או במפעל, צרו קשר בהקדם ונמסור לכם את כל המידע בנושא.

מאמרים נוספים בנושא