סדרנים לאירועים לעבודה זמנית

בעלי חברות גדולות המקיימים מידי פעם אירועי חברה גדולים עם משתתפים מרובים כמו העובדים ובני משפחותיהם זקוקים לסדרנים זמניים מעת לעת. וולקן עוצמה אבטחה מגייסת סדרנים למגוון אירועים ותוכל לשלוח אליכם את האנשים המתאימים.

דרושים סדרנים לאירועים

סדרנים לאירועים הוא תחום גדול בו ניתן לעבוד כסדרנים באירועים המוניים, אירועי ספורט, סדרנים להופעות וסדרנים לתיאטרון. סדרנים דואגים לסדר הכניסה וההושבה של הקהל לפי הכרטיסים ומספרי המושבים. אם אתם בעלי חברה גדולה שמפיקים אירוע גדול בקרוב, וודאי תצטרכו סדרנים זמניים ולוולקן עוצמה יש את האנשים המתאימים לעבודה.

סדרנים

כל חברה גדולה המחזיקה בעובדים רבים מקיימת לפחות פעם אחת בשנה אירוע כלשהו לעובדים שלה. בין אם מדובר באירוע גיבוש, אירוע השקה, או אירוע לכל בני המשפחה. לאירועים אלו יש צורך לגייס סדרנים זמניים ולבעלי החברות הגדולות אין את הזמן להתעסק במיון וגיוס עובדים לצורך חד פעמי.

וולקן עוצמה אבטחה – סדרנים זמניים לאירועים

וולקן עוצמה אבטחה מתעסקת שנים רבות בתחום האבטחה והשמירה ובעלת רישיון לאספקת כוח אדם לחברות. מלבד האבטחה והשמירה המסורתית, לחברה פעילויות רבות כמו שמירה על אירועים המוניים, שמירת מתקנים, ליווי אנשי עסקים בכירים, טיפול בפליליים ופעילות חברתית כמו מניעת אלימות ועבריינות נוער.

אנחנו נשלח את העובדים לחפיפה אצלכם ואתם תאשרו את עבודתם ואם תרצו, אנחנו מתחייבים להחליף כל עובד שלא יעמוד במשימה. אם אתם מחפשים סדרנים זמניים לאירועים, צרו אתנו קשר בהקדם ונשמח לספק לכם עובדים זמניים המתאימים לעבודה זו.

מאמרים נוספים בנושא