כוח אדם זמני באשדוד

אם אתם מחזיקים בחברה גדולה או מפעל לייצור סחורה, וודאי מעת לעת תזדקקו לכוח אדם זמני. שירות זה חשוב ביותר לבעלי חברות ומפעלים ובעזרת וולקן עוצמה תוכלו לקבל כוח אדם זמני באשדוד ובשאר חלקי הארץ.

כוח אדם זמני באשדוד

חברות גדולות בעלות מפעלים וחברות שמספקות מוצר כלשהו מייצרות מידי יום מאות יחידות ממוצר או מספר מוצרים שונים. כל מפעל ערוך לכך באופן שוטף אך בעת השקת מוצר חדש או ייצור מוצר מסוים לחג או מועד, יצטרכו מפעלים אלו לגייס כוח אדם זמני לייצור מתוגבר באותו יום, שבוע או חודש בכדי שיוכלו לעמוד בזמני האספקה של המוצר בהתאם לחוזה לו הם מחויבים.

שלט עבודות באנגלית

עבודה זמנית מבוקשת מאוד על ידי מאות אנשים מסיבות שונות. ישנם כאלו שעובדים בעבודה קבועה ורוצים הכנסה נוספת וישנם כאלה שלא רוצים להתחייב לעבודה ארוכת טווח ומעבר בין משרות זמניות הוא בדיוק הפתרון עבורם. בתחום זה תוכלו לגייס כח אדם זמני באשדוד ובכל עיר בארץ לפי תפקידים של מאבטחים, סדרנים, נהגים, מלקטי סחורה, עובדי אריזה ועוד.

וולקן עוצמה – עבודה זמנית באשדוד

וולקן עוצמה אבטחה היא חברה בעלת ניסיון של שנים בתחום. חברה רב מערכתית המספקת פתרונות אבטחה וייעוץ בתחום, לכל סוג של אבטחה מורכב יותר או פחות. לחברה שם בכל העולם וחברות בינלאומיות רבות מתייעצות איתה בנושא. בנוסף, החברה מתעסקת בפעילויות חברתיות חשובות כמו מניעת אלימות ופשע ועבודה עם בני נוער בסיכון.

פעילויותיה של וולקן עוצמה רבות ומגוונות והחברה מחזיקה ברישיון אספקת כוח אדם לחברות גדולות לעבודה זמנית מיידית באשדוד ובשאר חלקי הארץ. החברה אחראית לגיוס דרושים לעבודה זמנית באשדוד ובערים נוספות באזור הדרום, ממיינת לפי תפקידים ומספקת לבעלי החברות והמפעלים את כוח האדם הדרוש להן. לפרטים נוספים צרו קשר היום.

מאמרים נוספים בנושא