כוח אדם זמני בחדרה

בעלי חברות ומפעלים בחדרה, מחפשים גיוס של כוח עבודה זמני? בפניכם אירוע מסוים או שליחת סחורה גדולה במיוחד בימים הקרובים? צרו קשר עם וולקן עוצמה אבטחה ותקבלו עובדים רציניים שסוננו על ידינו.

כוח אדם זמני בחדרה

לכל חברה ומפעל מספר אירועים חשובים בשנה. אירועי חברה, אירועי חגים לעובדים, השקת מוצר חדש ואספקת סחורה בכמות חריגה לקראת חג או מועד מסוים. במיוחד בשביל אירועים אלו החברות מגייסות כוח עבודה זמני לעזרה של מספר ימים או שבועות. התפקידים הנדרשים בדרך כלל הם מאבטחים, סדרנים, עובדי מחסן, נהגים, מלקטי סחורה ועובדי אריזה.

שלט רחוב עם הכיתוב עבודות

דרושים לעבודה זמנית בחדרה

ישנם המון אנשים שמחפשים עבודה זמנית לכל מטרה. בדיוק את אותם אנשים אנחנו מחפשים, בודקים ומסננים לפי התאמה לכל תפקיד ולפי זמינותם. אצלנו תוכלו למצוא כוח אדם זמני בחדרה ובכל אזור בארץ, מוכנים לגשת אליכם לראיון והשמתם לתפקיד.

וולקן עוצמה – מומחיות, יעילות ופעילות חברתית

וולקן עוצמה אבטחה היא חברת שמירה ואבטחה הפועלת שנים רבות בתחום. החברה איכותית ביותר ורב מערכתית המספקת מגוון פתרונות אבטחה וייעוץ בתחום האבטחה לחברות בכל העולם. לחברה פעילות מרובות כמו פעילויות עם בני נוער בסיכון המיועדות להעניק בחזרה לחברה.

בנוסף למומחיות החברה והפעילויות הרבות, לוולקן עוצמה גם מחלקת כוח אדם המספקת כוח עבודה לחברות גדולות ומחזיקה ברישיון הנדרש לכך. אם אתם זקוקים לכוח אדם  לעבודה זמנית מיידית בחדרה, צרו קשר עוד היום ונשמח לשלוח אליכם את האנשים המתאימים לפי דרישותיכם. אנו מתחייבים להחליף כל עובד שלא יעמוד במשימות ובתפקיד.

דברים נוספים שיוכלו לעניין אתכם:

חברת השמה לעבודה זמנית

חברת כוח אדם לעבודה זמנית

מאמרים נוספים בנושא