כוח אדם זמני ברמת גן

חברות ומפעלים שונים מגייסים בתקופות מסוימות בשנה כוח אדם זמני לייצור מוגבר של מוצר חדש או נדרש. לחברות אלו אין את הזמן לגייס ולמיין את העובדים ולכן הן פונות לחברות כוח אדם כמו וולקן עוצמה בעת הצורך בכך.

פאזל

כוח אדם זמני ברמת גן

מה הסיבות לכך שחברות ומפעלים מגייסות כוח עבודה זמני? חברות אלו מתעסקות בייצור יומי של מאות מוצרים. מפעם לפעם יוצא מוצר חדש שיש לספק אותו לכל מוקדי המכירות בארץ וגם לוח השנה העברי מלא במועדים וחגים, בהם יש לתגבר ייצור של מוצרים ספציפיים.

לחברות אלו לוח זמנים צפוף ביותר ואין להן את הזמן או את הצוות לגיוס כוח אדם זמני או להתחיל לחפש מועמדים שמתעניינים בעבודה זמנית מיידית ברמת גן או בכל מקום אחר בארץ. גיוס זה דורש צוות של מראיינים, ימי גיוס ומיון ומדובר כאן בזמן יקר. לכן חברות אלו פונות לחברות כוח אדם לגיוס מועמדים שכבר עברו ראיון עבודה והוצבו לפי תפקידם.

וולקן עוצמה – גיוס כוח אדם לעבודות זמניות

לחברת וולקן עוצמה אבטחה שם גדול בתחום עולם האבטחה. החברה רב מערכתית ומתמחה במתן פתרונות אבטחה מהמורכבים ביותר כמו אבטחת אישים חשובים או אבטחת אירועים רבי משתתפים. לחברה פעילויות חברתיות חשובות כמו עבודה עם בני נוער בסיכון ועזרה במקרים רגישים מאוד כמו סכסוכי עבודה.

בנוסף לכל זאת וולקן עוצמה מספקת כוח עבודה זמני לחברות ומחזיקה ברישיון המתאים לכך. החברה מגייסת דרושים לעבודה זמנית ברמת גן ובשאר חלקי הארץ כך שברגע שתפנו אלינו, נוכל לשלוח לכם את העובדים הדרושים לכם מתוך מאגר כוח אדם גדול. צרו קשר לפרטים נוספים.

מאמרים נוספים בנושא