כוח עבודה זמני בנתניה

בעלי חברות ומפעלים שונים מעסיקים מעת לעת עובדים זמניים לאירועים גדולים שונים או להפצת סחורה גדולה במיוחד. זקוקים לכוח אדם זמני בנתניה? לוולקן עוצמה יש את העובדים עבורכם.

כוח אדם זמני בנתניה

לכל החברות הגדולות ולחברות המחזיקות במפעלים ישנם מדי פעם אירועי חברה גדולים, שיווק מוצר חדש או אספקת משלוחים חריגה של מוצר מסוים לפני חג. באירועים אלו יש לחברות צורך בכוח עבודה זמני של מאבטחים, נהגים, סדרנים, מלקטים, עובדי ייצור ועובדי אריזה.

מקלדת עם הכיתוב מצא עבודהחברות גדולות לא יכולות להתעסק בחיפוש אחר עובדים זמניים לקראת אירוע מסוים או השקת מוצר חדש. גם בגלל העומס בתקופה זו וגם מכיוון שזהו תהליך שלוקח זמן. לכן אנחנו לקחנו על עצמנו את התפקיד הזה כך שברשותנו עובדים לעבודה זמנית מיידית בנתניה ובכל מקום, הנשלחים לראיון סופי אצל החברה המחפשת עובדים זמניים.

וולקן עוצמה אבטחה – דרושים לעבודה זמנית בנתניה

וולקן עוצמה אבטחה היא חברה המתמחה בשמירה ופתרונות אבטחה ומטפלת בבעיות בעלות אופי אלים. החברה רב מערכתית וגם פועלת למען הקהילה. עובדי וולקן עוצמה צוברים ידע וניסיון כך שהם יכולים לעזור בכל מקרה, למשל מקרים רגישים כמו סכסוכי עבודה.

החברה מחזיקה גם ברישיון אספקת כוח אדם לחברות גדולות. לחברה מאגר כוח אדם גדול שנבדק ומסווג לפי מקצועות כך שהיא יכולה לספק עובדים זמניים בכל רגע בו תזדקקו להם. כל העובדים נבדקים ומרואיינים אצלנו וכל פניה אלינו לקבלת עובדים זמניים נענית במהרה. אנחנו מבטיחים להחליף כל עובד שלא יעמוד בדרישותיכם. לקבלת מידע נוסף צרו אתנו קשר בהקדם.

מאמרים נוספים בנושא