טיפול באיומים

אנשים פרטיים, חברות ועסקים נתקלים באיומים מסוגים שונים, על חייהם, על בית העסק או על נכסים קיימים, או לפני אירוע חשוב.

טיפול באיומים הוא אחד משירותי חברת אבטחה שלומדת את הנושא ומרכיביו ומספקת ייעוץ רלוונטי ושירותי אבטחה שיספקו הגנה לצד הטיפול באיום עצמו.

אנשי אבטחה מטפלים במצב של איום

ייעוץ לטיפול באיומים

אחד החששות הגדולים של מנהלי ארגונים גדולים ומשפיעים או של בכירים מכל המגזרים הוא להתקל בסיטואציות שמהוות איום על החברה ועובדיה, באופן שמשבש את שגרת החיים ומשפיע על התנהלות תקינה שלהם.
לא רק מנהלי ארגונים נתקלים באיומים. גם משלחת ספורט שיוצאת למדינה אחרת יכולה להיות חשופה לאיומים, יכול להיות חשש לשלומו של עובד שנוסע לפגישה בחו"ל, ביעד שעשוי להוות איום על שלומו, וגם ישנם סוגים שונים של איומים לפני טקס ממלכתי או אירוע פרטי למשל, שרשימת המוזמנים שלהם כוללת אח"מים רבים.

חברת וולקן עוצמה היא חברת אבטחה בעלת נסיון רב ומוניטין בתחום שירותי השמירה והאבטחה על כל סוגיהם. החברה מורכבת מצוות מיומן ומנוסה, שעובר כל העת הדרכות ורענונים כולל אימונים מורכבים. טיפול באיומים מתחיל בהערכת סיכונים ואיומים, בדיקת האמצעים העומדים לרשותם, כולל סקר שטח ופיתוח תוכניות ומערכי אבטחה המותאמות במדויק לסיטואציה ולצרכי הלקוח. המידע נאסף באמצעים שונים, כולל מידע מודיעיני ונלמד בקפידה.

ייעוץ לטיפול באיומים מתבצע על ידי יועצים בכירים של חברת וולקן עוצמה. זהו תחום המומחיות שלהם והם מבצעים אותו בישראל ואף מחוצה לה. לאחר לימוד הנושא לעומק מוגשים הממצאים, המסקנות, והערכת הסיכונים בדו"ח ובעיקר, מוגשות המלצות לתוכנית פעולה שתטפל באיומים.

הייעוץ הבטחוני כולל פיתוח מערך אבטחה שיתן מענה למגוון של תרחישים ומצבי חירום, כולל ניהול משברים.

אם אתם רוצים לקבל מידע נוסף ויעוץ לטיפול באיומים, מלאו עכשיו את פרטיכם באתר ונציגינו יקבעו עמכם פגישת היכרות בלתי מחייבת.