הדרכות בתחום האבטחה

להיות אחת מחברות האבטחה המובילות והגדולות בישראל זו אחריות גדולה ומעמד שמגיעים אליו אחרי שנים של ניסיון ועבודה מקצועית. חברת וולקן עוצמה מבקשת לחלוק את הידע הרב שיש לה עם חברות, מפעלים ואנשים פרטיים, המבקשים לקבל את הידע ולהתמקצע בתחום השמירה והאבטחה. לכן, חברת וולקן עוצמה מציעה מגוון הדרכות בתחומי האבטחה השונים.

מדריך אבטחה מעביר הדרכה בשטח

הדרכות בתחום האבטחה

בחברת וולקן עוצמה תוכלו לקבל מגוון הדרכות שיעזרו לכם להבין ולהתמקצע בתחומי הביטחון השונים:

הדרכה באבטחת מתקנים

הדרכה של אבטחה בשטח בנוי, במתחמים, במשרדים ובמפעלים. איך לאבטח מתקן, איך לבנות מערך אבטחה תואם לאופי המבנה, שילוב אמצעים טכנולוגיים כמו מצלמות אבטחה ועוד. בוגרי ההדרכה ידעו לבנות מערך אבטחה שלם וכן למלא תפקידים שונים בתוך מערך האבטחה.

קרב מגע

לימוד שיטת הלחימה הישראלית, אשר מוכרת ומבוקשת בכל העולם. קרב מגע היא שיטת לחימה אשר מלמדים את הלוחמים הקרביים בצבא וניתן ללמוד אותה לצורכי עבודה מקצועית או לצורך ידע בהגנה עצמית.

ירי מבצעי

הדרכת ירי מבצעי כוללת ידע ושימוש בכלי נשק, הוראות פתיחה באש על פי החוק. מתי פותחים באש, כיצד מחליטים האם הירי יסכן חפים מפשע ומתי לחדול מירי. ירי מבצעי הוא ידע חשוב לכל מאבטח בכל רמה וכמובן לכל אדם המבקש לשאת נשק חם מסוג כלשהו.

אבטחת מידע

אבטחת מידע הוא קורס ששייך לתחום המחשוב. בעזרת אבטחת מידע ניתן למנוע ריגול תעשייתי, פריצות והחדרת וירוסים למערכות ממוחשבות, זיהוי גורמים עוינים ברשת ועוד. קורס שמתאים בעיקר לאלה שיש להם קצת ידע בתחום המחשוב.

שומרים/מאבטחים

הדרכות של אנשי שמירה ובטחון בדרגות שונות. הדרכת שומרי סף, בודקים ביטחוניים, שומרי סדר, מאבטחים ללא נשק ומאבטחים עם נשק. ההדרכות כוללות רישיונות במידת הצורך לפי דרישות המשטרה וכן בידוק רישום פלילי.

מעקבים

הדרכה שמסבירה איך לבצע מעקבים באופן מקצועי, אמצעים המשמשים למעקב, פיזי או טכנולוגי (למשל: מעקב אחר פעילות של טלפון סלולרי) ושיטות מעקב המתאימות למצבים שונים.

מודיעין

איך לאסוף מידע מודיעיני, על ידי שימוש בכוח אדם, ברישומים זמינים או באינטרנט, על חברה מסחרית או אדם. מתאים בעיקר לחברות שעומדות לפני עסקאות מסחריות כמו למשל עסקאות מיזוג או השקעות.

סנ"ח (סריקות נגד חבלה)

הדרכה שמסבירה איך לבצע סריקה מקצועית ויעילה אחר אמצעי חבלה מסוגים שונים. מהם מקמות המסתור הנפוצים, כיצד לחפש באופן מקיף, מהפנים אל החוץ ו/או מהחוץ אל הפנים.

חקירות

כיצד לבצע חקירות מהירות ויעילות במצבים שונים ומורכבים. כיצד לגלות פעילות מסחרית עוינת, כיצד לגלות הכנות לפריצות וכמובן ביצוע חקירות לנחקרים.

זיהוי פלילי

איתור ואיסוף טביעות אצבעות, גורמים מזהים של עבריינים, קריאה ופענוח של זירות פשע ועוד.

צלפים

קורס צלפים מקצועי. השכרה על נשק לטווחים שונים, קצרים וארוכים. ירי ממוקד, תוך שילוב אמצעים כמו כוונות, משקפות וטלסקופים המותאמים לכלי הנשק.

חיפוש והצלה

כיצד לאתר בני אדם במיקומים מורכבים וקשים. איתור נעדרים, איתור פצועים. בוגרי ההדרכה יכולים להשתלב בצוותי איתור והצלה בפעילות בארץ ובחו"ל, כמו למל חיפוש של מטיילים ישראליים בחוץ לארץ. כיצד לקרוא שטח, בנוי או פתוח, כיצד להיעזר באנשי המקום, צלילה לחיפוש במים סבוכים, אמצעי הצלה וחילוץ ועוד.

עזרה ראשונה

קורס עזרה ראשונה מקצועי לפי דרישות מגן דויד אדום. הקורס מוצע לחברות ולאנשים פרטיים, המבקשים ידע בהצלת חיי אדם בזמן קריטי ומתן מענה מידי למצבים כמו: התקף לב, דום נשימתי, פצעים פתוחים ודימומים כבדים ועוד.

הישרדות

קורס מבוקש מאוד שמתאם לכל אדם שרוצה לדעת איך לשרוד גם בתנאים מינימליים. איך להיעזר בטבע ובאמצעים שכיחים בכדי לשרוד במצבים של קור, חום, אש, רעב ו/או חוסר יכולת לזוז.

האזנות וחקירות

שילוב חקירות עם אמצעים טכנולוגיים מתקדמים והכשרה מקצועית של חוקרים. לימוד טכניקות של חקירות והתאמה של כל טכניקה למצבים אפשריים, לימוד האזנות לטלפון, מעקב אחר פעילות ברשת האינטרנט ועוד.

אבטחת אישים

קורס המיועד למבקשים ללמוד את שיטות השמירה על אדם בודד, בין אם הוא זמר, איש עסקים או נציג ציבור. איך לשמור על האובייקט בצורה היקפית, איך לזהות גורמים עוינים, איך לחלץ את האובייקט מקהל רב וסוער ועוד.

לסיכום, בחברת וולקן עוצמה אנו מציעים מגוון קורסים מקצועיים שילמדו אתכם איך מתנהלים בתחום הביטחון והאבטחה. יש קורס שתרצו לעבור? יש לכם עובדים שאתם רוצים להכשיר? צרו קשר עם וולקן עוצמה וקבלו שרות מחברה מנוסה, מקצועית ומורשית על ידי משרד התמ"ת ומשטרת ישראל.

מאמרים נוספים בנושא