פינוי אלים של בניין לשימור

שימור מבנים הוא הליך אדריכלי והנדסי, שמטרתו לחדש מבנים שיש להם חשיבות ההסטורית, ארכיטקטונית ותרבותית.

מה קורה כשמתבצעת פלישה אל תוך מבנה כזה, המיועד לשימור, ומה ניתן לעשות?

עם חברת האבטחה וולקן עוצמה ניתן לבצע פינוי אלים של בניין לשימור, בתוך זמן קצר, ובהליכים אפקטיביים.

פינוי אדם מבניין לשימור

שימור מבנים

ההכרה ההולכת וגוברת בישראל, ממש כמו במדינות אירופה, היא כי קיימים מבנים שיש להם חשיבות רבה מאד וחשוב לשמר אותם ולשלבם במרקם העירוני, או באתר בהם הם נמצאים, כחלק ממורשת הסטורית, עם המאפיינים הארכיטקטוניים המיוחדים לתקופה בה הוא נבנה, וגם מאספקטים תרבותיים, אסתטיים ועיצוביים.

שימור בניין מתבצע באמצעות תחזוקה, ייצוב, שימור הקיים, שחזור המבנה ושיקומו, הרכבה מחדש, שימור החזית ועוד.

הבעיה מתחילה כאשר לבניין המיועד לשימור פולשים אורחים לא קרואים, כמו מחוסרי בית, נרקומנים ואחרים, שמחפשים מקום מסתור, סוג של קורת גג להעביר בה את הלילה, או גרוע מכך, להתנחל ולהתבצר במקום.

במקרים כאלו יש צורך בשירות מהיר של חברת אבטחה שתבצע פינוי אלים של בניין לשימור.

פינוי מהיר של פולשים

הסיבה לצורך בפינוי מהיר היא שאם חלפו שלושים יום ממועד הפלישה למבנה, הפולשים מוגנים מפינוי בתוקף חוק הגנת הדייר, גם אם פלשו למבנה שלא כחוק.

במקרים אלו נדרש צו מיוחד מבית משפט.

אולם אם עדיין לא חלפו שלושים יום, ניתן לבצע פינוי מקצועי ומהיר, על ידי מאבטחים מוכשרים ומתודרכים כיצד לנהוג במצבים כגון זה.

ההכנה היא לגרוע מכל, ולכן קרוי הפינוי, פינוי אלים. חברת האבטחה מודעת לעובדה שיכול להיות שהפולשים לא יוותרו על מקום המסתור שלהם כל כך מהר ולא יהססו לנקוט גם באלימות ובכוח. על אף מסכנותם, מדובר באנשים שגם מהווים סכנה.

לכן, מי שעוסק בפינוי בניין לשימור, כמו גם כל בניין אחר, הוא אנשי אבטחה בעלי יכולת שכנוע, כושר גופני מעולה ונסיון רב בהתמודדות עם מצבים כגון אלו.

חברת וולקן עוצמה, עוסקת, בין היתר, בפעולות פינוי אלים של בניין לשימור. לעבודה זו מגוייסים טובי אנשי המקצוע של החברה, הפועלים כצוות, ביעילות ובנחישות ומוודאים כי הבניין מרוקן מפולשים וכי ניתן להמשיך ולבצע בו את עבודות השימור, כמתוכנן.

נתקלתם בתופעה של פולשים לבניין המיועד לשימור? צרו קשר ללא דיחוי עם חברת וולקן עוצמה, שתסייע לכם באופן מיידי לפנות את הבניין ואף לוודא שהתופעה לא תחזור על עצמה, באמצעים ושיטות מתקדמים של החברה.

מלאו את פרטיכם בטופס שבאתר ונשוב אליכם בהקדם.

מאמרים נוספים בנושא