פינוי אלים תחת פלישה טרייה

מצב שהולך והופך ליותר ויותר שכיח בישראל הוא פלישות של אנשים למבנים, בניינים בשיפוץ ובתים ריקים. הם מגיעים באישון לילה, מוצאים פרצה ונכנסים פנימה, וככל שעובר זמן, הקושי לפנות אותם הולך והופך למורכב יותר.

עם חברת האבטחה וולקן עוצמה, תוכלו לקבל סיוע של פינוי אלים תחת פלישה טרייה, כדי שהמצב לא יהפוך לקבוע וסבוך עוד יותר.

פינוי פולש

פינוי פולשים

הסיבה לצורך בתגובה מהירה ככל הניתן, היא שלטובת הפולשים עומד חוק מקרקעין, הקרוי חוק פינוי פולשים. לפי חוק זה, אסור לפנות פולש בכוח, אם שהה במקום מעל לשלושים יום.

גם אם אתם בעליהם החוקיים של הנכס וחלפו שלושים ימים מרגע הפלישה לנכס זה, תידרשו לקבל אישור מבית המשפט לפנות את הפולשים, אחרת אתם אלו העוברים על החוק.

אם לא חלפו שלושים יום ומדובר בפלישה טרייה שאירעה רק לפני מספר ימים, זה הזמן ליצור קשר עם חברת אבטחה ולוודא שמתבצע פינוי אלים תחת פלישה טרייה.

פינוי בכוח

פינוי אלים תחת פלישה טרייה מתייחס למצבים בהם הפולשים מסרבים להתפנות ומגלים סימני אלימות.

אם מדובר בנרקומנים, שהחליטו לבסס מאורת סמים בנכס, מצבם הנפשי לא תמיד מאפשר להם להפעיל שיקול דעת והם עלולים להיות אלימים ומסוכנים.

מאבטחי חברת וולקן עוצמה מכירים ומיודעים עם תרחישים כגון אלו, עברו הדרכות והכשרות בנושא וביכולתם לבצע פינוי אלים תחת פלישה טרייה, לפני שחלפו שלושים יום ומבלי שיעלה הצורך להשיג אישור מבית המשפט.

לקבלת סיוע בפינוי פולשים בנכס שלכם, פינוי תכולה או פינוי בכוח של שוכרים שלא משלמים במידת הצורך, צרו קשר עוד היום באמצעות מילוי פרטיכם בטופס שבאתר, ונשמח לעמוד לרשותכם עם כל הכלים המקצועיים העומדים לרשותנו.

מאמרים נוספים בנושא